kierownica do PS5

Technologia

10.05.2022 14:10

Jaką kierownicę do gier kupić? Test 4 kierownic do PS5 – nowy film na kanale moreleTV

Konsole moreleTV Peryferia
11
0
0
11
0

Kierownica do PS5 – którą wybrać? Jeżeli jesteś fanem gier wyścigowych, wiesz doskonale, że klawiatura czy też pad nie zastąpią kierownicy do gier. Stojąc przed wyborem tej odpowiedniej, polecam Wam materiał na kanale moreleTV.

Materiał przygotowany przez Radyjko dotyczy czterech modeli – czy to mało? Cóż, w swoim wideo autor tłumaczy, czemu jego zdaniem wybór sprowadza się w zasadzie do dwóch marek: Thurstmastera (który dominuje) oraz Logitecha. Dodatkowo Radyjko szukał modeli z różnych segmentów cenowych. Wybór ostatecznie padł na 3 kierownice Thrustmaster i jedną Logitecha.

Arek przetestował każdy model na kokpicie wyścigowym (GT Lite), aby doznania płynące z użytkowania kierownic były jak najlepsze. Jak zatem wypadły testy? Czy najdroższa opcja rzeczywiście jest tą najlepszą? Jaka kierownica do PS5 sprawdzi się najlepiej z przetestowanych? Odpowiedzi na te pytania uzyskacie z materiału wideo, który prezentujemy poniżej – z pewnością zadowoli on fanów gier wyścigowych.

Jeżeli są wśród Was osoby wahające się przed zakupem, ponieważ sądzicie, że kierownice są po prostu zbyt drogie, to również warto dać temu materiałowi szansę. Radyjko poświęcił pewną część wideo na wyjaśnienie, jakie plusy płyną z użytkowania kierownicy i dlaczego ma ona tak duże znaczenie w ścigankach. Lubisz się ścigać, ale uważasz, że kupno tego urządzenia to przesada? Być może tkwisz w błędzie, a autor Cię z niego wyciągnie!

Wybór odpowiedniej kierownicy do PS5 powinien być przemyślany. Nie są to urządzenia tanie, nawet w najbiedniejszej konfiguracji, stąd przed zakupem warto dowiedzieć się jak najwięcej o danym modelu. Materiał na kanale moreleTV przybliża tę kwestię w sposób jasny i przyswajalny. Dzięki niemu dowiecie się więcej o plusach i minusach danego modelu oraz wybierzecie propozycję, która wpasuje się w ramy Waszego budżetu!

Sprawdź też: Kierownica Thrustmaster T248 – recenzja. To mnie kręci?

A jeżeli nie poszukujecie akurat kierownicy do PS5, warto jest zainteresować się pozostałymi nagraniami na kanale moreleTV! Znajdziecie tam długie godziny ciekawych materiałów, które skupiają się na różnych tematach dotyczących komputerów, konsol, gier i szeroko pojętego świata technologii. Gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału – warto być na bieżąco z najnowszymi materiałami moreleTV.

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *