sly stallone na planie tulsa king sezon 2

Rozrywka

17.04.2024 09:05

2. sezon Tulsa King nadciąga. Sylvester Stallone wraca do gry! 

Filmy i seriale Newsy
5
0
0
5
0

Tulsa King już niebawem powróci wraz z drugim sezonem. Legendarny Sylvester Stallone właśnie opublikował w sieci zdjęcie z planu serialu. Jest klasa! 

Od premiery Tulsa King minęły niecałe dwa lata. Serial bił rekordy popularnością na Paramount+, a u nas jest jednym z najchętniej oglądanych na SkyShowtime. Głównym bohaterem produkcji jest niejaki Dwight „Generał” Manfredi, w którego wciela się sam Rocky Balboa – Sylvester Stallone! Aktor wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z planu filmowego drugiego sezonu. Co by nie mówić – Sly świetnie się trzyma! Zacieram ręce i z niecierpliwością czekam na kontynuację przygód Dwighta.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Dla widzów, którzy poznali Dwighta Manfrediego w pierwszym sezonie Tulsa King, pamiętają go jako elegancko ubranego i początkowo uprzejmego gangstera. Wygląda na to, że w tej kwestii nic się nie zmieni! 

O czym jest Tulsa King?

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Dwighta, był nowojorskim kapo mafii, który niedawno wyszedł z więzienia. Jego wolność szybko uświadomiła mu, że rodzina przestępcza, którą starał się chronić w więzieniu, nie była tak chętna, by go przyjąć z powrotem. To ostatecznie doprowadziło do jego wygnania do Tulsy. Tutaj, z pomocą nowej grupy współpracowników i bandy nieprawdopodobnych przestępców, Manfredi zaczyna odbudowywać swoje imperium przestępcze. 

Jednak rozpoczęcie od nowa wiąże się z wielkim ryzykiem i przeszkodami. Podobnie jak nawiązywanie kontaktu z oddaloną córką. Chociaż serial skupia się na przestępczych rodzinach, gangach i przemocy, twórom udało się znaleźć idealną mieszankę, która obejmuje również dramat rodzinny.

Serial został stworzony przez twórcę Yellowstone, Taylora Sheridana, który miał nadzieję, że uda mu się stworzyć własne, złożone uniwersum. Biorąc pod uwagę niezwykle pochlebne opinie na temat show – chyba się udało! Pierwszy sezon Tulsa King dostępny jest do obejrzenia na SkyShowtime. Masz już go za sobą? Jak wrażenia?

Źródło: Collider.com

Źródło zdjęcia wyróżniającego: Materiały prasowe

5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *