Rozrywka

16.12.2021 11:40

STALKER 2 – Możesz pojawić się w grze! O ile kupisz NFT

Gry Newsy
6
0
0
6
0

Twórcy gry STALKER 2 przygotowali dla społeczności specjalną ofertę. Za pewną opłatą gracze mogą pojawić się w świecie produkcji.

Czy grając w dowolną część serii STALKER, marzyliście o tym, aby kiedyś odwiedzić ten niezwykle klimatyczny, ale i niebezpieczny świat, jakim jest ukraińska Zona? Niebawem będzie to możliwe za sprawą zyskujących na popularności tokenów NFT. Może i nie będzie to osobista wycieczka do Prypeci, ale za to macie szansę trafić do gry STALKER 2: Heart of Chernobyl jako postać niezależna.

Kup NFT w STALKER 2 i zostań ocalałym w Zonie

Z pewnością dla niektórych bycie postacią niezależną w STALKERZE 2 brzmi jak kusząca oferta. Póki co nie znamy ceny pojedynczego NFT, czyli niezbywalnego tokenu (ang. non-fungible token). Jest tak dlatego, ponieważ studio GSC Game World pragnie sprzedawać je poprzez aukcję, więc najprawdopodobniej w grze pojawią się te osoby, które będą skłonne wydać najwięcej pieniędzy.

Na czym polega ta atrakcja? Deweloper stworzył program o nazwie „STALKER Metaverse”, który, jak to opisują twórcy, pozwoli zostać „pierwszym metaczłowiekiem”. Jego koncepcję przybliżył portalowi The Verge Jewgienij Grigorowicz, prezes GSC Game World. Jak czytamy w wiadomości, nabywcy NFT otrzymają możliwość odtworzenia swojej tożsamości w grze.

Aby pojawić się w produkcji, posiadacze NFT będą musieli udać się osobiście na wycieczkę do siedziby studia w Kijowie. Tam też przeprowadzona zostanie procedura szczegółowego skanowania, która pozwoli deweloperom uzyskać wszystkie materiały potrzebne do przeniesienia gracza do świata STALKERA 2.

Bycie postacią niezależną w STALKERZE 2 brzmi kusząco, ale konieczność wycieczki do Kijowa jest już nieco mniej atrakcyjna. Zwłaszcza w dzisiejszych, pandemicznych czasach. Mimo wszystko z pewnością znajdą się na to chętni, a o liczbie zainteresowanych tą ofertą dowiemy się już w styczniu, kiedy to rozpocznie się wspomniana aukcja.

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.