Squid Game sezon 2 na pewno się pojawi, ale czego się możemy spodziewać po kontynuacji? | Scroll

Rozrywka

31.12.2021 10:36

Squid Game sezon 2 – główny aktor rozmawia o kontynuacji

Filmy i seriale Newsy
9
0
0
9
0

Squid Game sezon 2 dzięki ogromnemu sukcesowi oryginału prawie na pewno powstanie. Według doniesień, Netflix już przygotowuje się do nagrywania kontynuacji, ale o czym ma ona opowiadać? Lee Jung-jae daje nam wskazówki.

Squid Game sezon 2 ma przed sobą ciężkie zadanie kontynuowania jednego z najbardziej popularnych seriali nie tylko 2021, roku ale w historii Netfliksa. Lee Jung-jae, wcielający się w zawodnika 456 o imieniu Seong Gi-hun – dyskutował o losach swojej postaci z reżyserem i twórcą Hwangiem Dong-hyuk. Aktor ma nadzieję na równie spektakularny zwrot akcji jak w sezonie 1. Jak wyznał podczas wywiadu dla magazynu People:

Mam nadzieję, że będzie uwzględniony zwrot akcji, który zaskoczy i mnie, jak i widzów. Jeżeli będzie przewidywalny, to nie sprawi nikomu przyjemności. Nie mam pojęcia, co to będzie i na jaką skalę, jedyne co mi [Hwang] powiedział, to że Seong Gi-hun znów pojawi się w programie oraz że ponownie weźmie udział w rozgrywce na arenie.

Sprawdź też: Kroniki Myrtany biją rekordy! Fanowski mod ogromnym sukcesem

Squid Game jest fenomenem popkultury, który błyskawicznie zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Netflix szybko zauważył potencjał produkcji i wypuścił linię produktów z nią związanych oraz pojawiła się kryptowaluta inspirowana serialem. Squid Game natchnął też popularnych youtuberów, z MrBeastem na czele, który zbudował rekonstrukcję serialowej areny.

Squid Game na powierzchni jest thrillerem o ludziach z wielu różnych środowisk, walczących o pieniądze. Jednak to właśnie głębsze przesłanie o naturze człowieczeństwa i jak jest ono wyniszczane przez desperację, jest tym co przykuło widzów na całym świecie. Kiedy zobaczymy Squid Game sezon 2? Nie wiadomo. Czy sprosta wysokim oczekiwaniom widzów? Zobaczymy. Na razie musimy się uzbroić w cierpliwość. A Ty, jakie masz oczekiwania wobec kontynuacji?

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *