sonic the hedgehog 2

Rozrywka

23.12.2021 12:37

Sonic 2 parodiuje Matrixa w najnowszym spocie reklamowym 

Filmy i seriale Newsy
10
1
0
10
1

Sonic 2 i Matrix w jednym stali domu? NIebieski jeż wprawdzie nie ma zbyt wiele wspólnego z matriksem, ale nie przeszkadzało to twórcom w kreacji najnowszego spotu reklamowego. Wybierasz czerwony…czy niebieski?

Sonic 2 coraz szybszymi krokami zbliża się do kin, a tymczasem studio Paramount opublikowało kolejny klip promujący ich nadchodzącą produkcję, mocno inspirowany najnowszym filmem Warner Bros. czyli Matrix: Zmartwychwstania. Jak do tego doszło?

„Możemy tylko pokazać Ci pierścień. Przejść przez niego musisz sam.” – taką parafrazą klasycznej kwestii z pierwszego Matrixa podpisane zostało to wideo, które zamieścił oficjalny profil filmu na twitterze. Cały spot jest stylizowany charakterystycznym cyfrowym deszczem, a także stawia przed nami wybór – tym razem nie chodzi o pigułki, a o kolce. To jak? Czerwony, czy niebieski? Oczywiście mowa o Sonicu i Knucklesie, który własnie pojawi się w Sonic 2.

https://twitter.com/SonicMovie/status/1473700050295533593?

Na samym końcu zaprezentowany zostaje plakat, który jest przeróbką jednego z tych, którymi promowany był Matrix: Zmartwychwstania, ale ponownie – zamiast pigułek widoczne są na nim dwa kolce. Jak myślicie – który z nich wybrałby Keanu?

Premiera Sonic 2 planowana jest na 8 kwietnia 2022 roku. Poza czerwoną kolczatką, w filmie pojawi się także najlepszy przyjaciel Sonica – Tails! Pierwsza część filmu, pomimo burzliwego procesu produkcji, została bardzo przyjęta przez internautów. Miejmy nadzieję, że sequel okaże się równie dobry, a nawet lepszy!

Co sądzicie o tym spocie reklamowym? Kicz czy godne pochwały podejście do tematu? Czekacie na kontynuację przygód ponaddźwiękowego jeża? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 🙂

10
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *