Snowpiercer - zwiastun sezonu 3 zapowiada nowe wyzwania dla pasażerów pociągu. - Scroll

Rozrywka

04.01.2022 14:57

Snowpiercer przebija się w sezon 3 – zwiastun

Filmy i seriale Newsy
8
0
0
8
0

Snowpiercer nabiera rozpędu. Serial rozpoczęty w 2020 miał wolny start jednak sezon 3 z impetem wbije się na ekrany. Co zostało zapowiedziane?

Snowpiercer w zwiastunie do najnowszego sezonu sugeruje, że na postapokaliptycznej Ziemi przetrwali inni ludzie, oprócz tych ocalałych w pociągu. Jest to szokujące objawienie dla pasażerów pojazdu, który był uznawany za ostatni bastion przetrwania. Zaognione zostają też konflikty z poprzednich sezonów, gdyż nowa sytuacja podnosi stawkę, o którą toczy się walka. Losy bohaterów Snowpiercer będziemy mogli śledzić już 24 stycznia.

Serial Snowpiercer opowiada o napiętej sytuacji jedynego ocalałego pociągu, będącego schronieniem dla ostatnich ludzi na Ziemi. Liczący ponad tysiąc wagonów pojazd musi permanentnie okrążać glob, w oczekiwaniu na przeminięcie katastrofy klimatycznej, która spowodowała globalną epokę lodowcową. Jak to w dystopijnych opowieściach bywa, nie wszyscy są równi na pokładzie ostatniej arki ludzkości i relacje między przodem pociągu, a tyłem zawsze są napięte.

Sprawdź też: Morbius ponownie przesunięty. Andrew Garfield pojawi się w filmie?

W serialu możemy podziwiać fantastyczne kreacje Seana Beana (Pan Wilford), Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Daveeda Diggs (Andre Layton), Leny Hall (Panna Audrey), Alison Wright (Ruth), Mickey Sumner (Bess Till) oraz Iddo Goldberga (Bennett Knox). Aktorzy wyśmienicie odgrywają postaci po obu stronach konfliktu i przyjemnością będzie towarzyszenie im w sezonie 3. Tymczasem zobaczmy zwiastun Snowpiercer sezon 3.

https://youtu.be/eBkA4sNY-uI
8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *