pubg

Rozrywka

23.12.2021 11:43

PUBG Free to Play? Duże zmiany nadchodzą!

Gry Newsy
5
0
0
5
0

Znana gra wprowadzająca tryb Battle Royale – PUBG, będzie dostępna dla każdego, za darmo! Kiedy będziemy mogli zagrać w Playerunknown’s Battlegrounds bez wyciągania portfela? Więcej w artykule!

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zagrać w PUBG, ale nie miałeś zamiaru płacić kilkadziesiąt złotych za dostęp do gry – to zbliża się dobry moment! Popularna gra PUBG stanie się dostępna dla każdego już 12 stycznia 2022 roku. Twórcy jednak przygotowali dla graczy Free to Play nieco inne zasady korzystania z gry. Co dokładnie się zmienia?

Sprawdź też: Mobilne gry dla wielu graczy – najpopularniejsze gry multiplayer na telefon

Przede wszystkim, darmowi gracze będą posiadać konto Basic, zapewniające dostęp do większości funkcji. Dostępne będzie także konto Battlegrounds Plus odblokowujące min. dodatkowe tryby gry, 100% boost, karierę, a nawet możliwość niestandardowych rozgrywek. To konto “premium” otrzymają aktualnie wszyscy posiadacze zakupionej gry jeszcze przed aktualizacją, która będzie mieć miejsce. Twórcy przygotowali jeszcze dodatkowe nagrody w postaci unikalnych przedmiotów dla aktualnych posiadaczy tytułu. 

W przypadku przejścia gry z płatnej wersji do Free to Play, często gracze są pokrzywdzeni, ponieważ zrównuje się ich do tych, którzy grają za darmo. Twórcy przemyśleli decyzję, stąd wszyscy, którzy kupią grę przed przejściem na F2P – zostaną zasypani wyróżnieniami. Dobry pomysł! Darmowi użytkownicy w każdej chwili będą mieli możliwość rozszerzyć swoje konto za 12,99 USD. 

Aby skorzystać z oferty specjalnego pakietu dla graczy, należy zakupić grę na platformach:

  • Steam: najpóźniej do 10 stycznia 2022 do godziny 19:00 lokalnego czasu
  • Xbox/Stadia: najpóźniej do 10 stycznia 2022 do godziny 19:00 lokalnego czasu
  • Playstation: najpóźniej do 10 stycznia 2022 do godziny 11:00 lokalnego czasu 

A czy Ty czekasz na darmową wersję PUBG? A może jesteś w gronie osób, które otrzymają upominek od dewelopera? Daj znać w komentarzach!

źródło zdjęcia: PUBG

5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *