PlayStation Plus styczeń 2022 - wyciek oferty

Rozrywka

23.12.2021 11:04

PlayStation Plus Styczeń 2022 – mocny początek roku! [AKTUALIZACJA]

Gry Newsy
13
0
0
13
0

Dla subskrybentów PlayStation Plus już normą staje się, że co miesiąc przedwcześnie wycieka informacja o darmowych grach. Tak jest również z ofertą styczniową. Zobacz, jakie gry będą dostępne za niespełna 2 tygodnie.

Po świętach na kolejne prezenty mogą liczyć subskrybenci PlayStation Plus, ponieważ 4 stycznia 2022 udostępnione zostaną kolejne 3 gry. Kolejny raz na stronie Dealabs.com (odpowiednik Peppera) wyciekła informacja o tym, jakie będą to tytuły. Post opublikował użytkownik Billbil-Kun, który w sieci uznawany jest za wiarygodnego informatora. Wobec tego w styczniu możemy liczyć na:

  • Dirt 5 (PS5 i PS4),
  • Deep Rock Galactic (PS5 i PS4),
  • Persona 5 Strikers (PS4).

Naturalnie większość jest już przekonana, że to właśnie te gry zostaną udostępnione w ramach styczniowej oferty. Oficjalny komunikat ze strony PlayStation powinien natomiast pojawić się dopiero w środę 29 grudnia.

[AKTUALIZACJA 29.12.2021] Wyciek się sprawdził!

Karty wyłożone na stół – wyciek po raz kolejny się sprawdził i już 4 stycznia 2022 roku gracze będą mogli dodać do swojej biblioteki powyżej wymienione produkcje. PlayStation zdecydowanie mocno chce zacząć nowy rok – oby kolejne miesiące były tylko lepsze.

Sprawdź też: PlayStation App – co to jest i jak korzystać?

PlayStation Plus i gry na styczeń 2022

Dla tych, którzy nie kojarzą powyższych tytułów, warto krótko nakreślić, co to są za gry. Dirt 5 to gra wyścigowa z cyklu Colin McRae Rally. Rajdy samochodowe z 2020 roku zapewniają przede wszystkim tryb fabularny, ale również możliwość rozgrywania pojedynczych zawodów (samemu lub w wariancie wieloosobowym do 12 graczy). Gra charakteryzuje się przede wszystkim uproszczonym modelem jazdy i zmiennymi warunkami pogodowymi, które podkręcają dynamikę podczas wyścigu.

Deep Rock Galactic jest z kolei FPS-em, w którym gracze stają się krasnoludzkimi astronautami. Gra skupia się na trybie kooperacji (maksymalnie 4 osoby). Do wyboru są różne klasy, które specjalizują się w innych czynnościach: rozpoznawaniu terenu, wsparciu drużyny, drążeniu skał czy w walce. Jest to dobra propozycja dla osób, które lubią tytuły oparte na współpracy.

Ostatnią darmową grą w styczniowej ofercie jest Persona 5 Strikers. To slasher z elementami RPG, który jest spin-offem popularnego jRPG-a Persona 5. Gra dostępna jest jedynie w trybie jednego gracza – rozgrywka skupiona jest na kampanii fabularnej.

W tym miesiącu oferta obejmowała takie gry jak Godfall Challenger Edition, Mortal Shell oraz LEGO DC Super Villains. Warto podkreślić, że informacja o ich dostępności w ramach abonamentu również wyciekła na stronie Dealabs.com. W związku z tym potwierdzenie styczniowych tytułów to raczej tylko kwestia czasu. Która propozycja bardziej trafia w Twój gust – grudniowa czy styczniowa?

13
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *