mindhunter sezon 3

Rozrywka

25.08.2021 14:14

Mindhunter sezon 3 jednak powstanie? Zbiór najważniejszych informacji

Filmy i seriale
12
1
0
12
1

Mindhunter, pomimo bardzo pozytywnego odbioru, niestety został zakończony po drugim sezonie. Okazuje się jednak, że serial, ku uciesze fanów, może doczekać się nowych odcinków. Czy twórcy zdecydują się na kontynuację?

Mindhunter sezon 3 jednak powstanie?

Mindhunter to produkcja, która podbiła serca wielu osób kochających seriale o seryjnych zabójcach. Dlatego zawieszenie serialu zaledwie 5 miesięcy po premierze 2 sezonu było niemałym szokiem dla jego miłośników. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sezon 3 Mindhuntera zostanie nakręcony! Mimo że ani Netflix, ani sam twórca serialu David Fincher nie potwierdzili oficjalnie tych doniesień, przywrócenie produkcji wydaje się całkiem prawdopodobne, ponieważ obie strony wznowiły rozmowy na ten temat.

Zobacz też: Najlepsze seriale kryminalne na Netflix – ranking Top10 kryminałów Netflixa

Sezon 1 Mindhuntera był doskonałym początkiem serii. Serial tak spodobał się widzom, że twórcy zdecydowali się na kolejną część. Sezon 2 pozostawił jednak fanom spory niedosyt, dlatego pewnie zastanawiasz się, co z premierą 3 sezonu Mindhuntera. Nie ma jednej, precyzyjnej daty, ponieważ rozmowy są dopiero na wczesnym etapie. Jest to jednak warte uwagi dzieło, dlatego, jeżeli jeszcze go nie oglądałeś, to czas oczekiwania na nowe odcinki jest dobrą okazją, żebyś rozpoczął przygodę z tym serialem.

Jak ludzie ocenili Mindhuntera?

Mindhunter to jeden z bardzo dobrze ocenianych seriali na platformie Netflix. Na wysoką notę składa się kilka czynników, a jednym z nich jest obsada. Wśród aktorów grających w produkcji znaleźli się znani artyści, tacy jak Holt McCallany oraz Jonathan Groff, którzy wcielają się w główne role agentów FBI. Duże znaczenie mają także długość i liczba odcinków. Pierwszy sezon składa się z 10 części, natomiast drugi z 9, dlatego akcja jest wartka i dobrze prowadzona. To wszystko przekłada się na ocenę 8/10 według niemal 90 000 głosów.

Krytycy również bardzo pozytywnie oceniają tę produkcję i wystawili jej notę 7,9/10. Szczególnie docenione zostały świetnie poprowadzone dialogi, a także oryginalne kreacje aktorskie. Na uwagę zasługuje też różnorodność postaci morderców. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy, co sprawia, że odcinki są ciekawe i wciągające. Warto nadmienić, że serial jest inspirowany książką wybitnego profilera FBI Johna Douglasa, co nadaje produkcji autentyczności.

Mindhunter – o czym jest serial?

Jeżeli jesteś fanem kryminałów, Mindhunter jest produkcją dla Ciebie. Netflix przygotował bowiem historię opowiadającą o dwóch agentach FBI, których zadaniem jest przesłuchiwanie osadzonych w więzieniu przestępców. Są to seryjni zabójcy, a pozyskane od nich informacje mają pomóc śledczym w zamknięciu nierozwiązanych spraw. Akcja serialu toczy się w 1979 roku, a główne postacie to Holden Ford i Bill Tench. Dzięki otrzymanej wiedzy mogą nie tylko analizować przyczyny popełnionych zbrodni, ale także stworzyć efektywną metodę ścigania morderców.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy serial jest dla Ciebie, powinieneś obejrzeć zwiastun produkcji  Mindhunter. Trailer 1 sezonu serialu jest bardzo dynamiczny i pokazuje, w jaki sposób agenci przeprowadzają wywiady z więźniami. Każdy seryjny zabójca jest inny, a więc eksperci muszą znaleźć taktykę, dzięki której szybko dotrą do wszystkich więźniów i zachęcą ich do rozmowy.

Mindhunter sezon 3 – jak David Fincher widzi zakończenie?

David Fincher to znana postać w świecie filmowym. Wyreżyserował między innymi takie kultowe filmy jak Siedem i Zodiak. Nic więc dziwnego, że Mindhunter został tak dobrze odebrany przez widzów. Fincher przyznał, że prace nad serialem były bardzo wymagające, dlatego kolejne sezony są dla niego wielką niewiadomą. Jednak jak każdy twórca, także i on ma pomysł na zakończenie swojego dzieła.

Sprawdź też: Filmy psychologiczne na Netflixie – które warto obejrzeć? Top 10

Według Davida Finchera serial miałby zakończyć się aresztowaniem przez agentów FBI Dennisa Radera, znanego seryjnego zabójcy ze stanu Kansas, który jest odpowiedzialny za zabójstwo 10 osób. Oznacza to, że twórca chciałby, żeby akcja ostatniego sezonu rozgrywała się w późnych latach 90. i wczesnych latach 2000.

Mindhunter – sezon 3 jednak powstanie? Odpowiedź brzmi: wszystko jest możliwe! To z całą pewnością serial, który powinieneś obejrzeć, jeżeli posiadasz abonament Netflix. Spodoba się on nie tylko fanom kryminałów, ale także thrillerów. Produkcja jest krótka, więc twórcy zadbali o to, by każdy odcinek był ciekawy i dopasowany do upodobań widzów w różnym przedziale wiekowym.

12
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *