wszystkie kody do gry smoq games 24

Rozrywka

07.02.2024 09:42

Kody do Smoq Games 24 (Luty 2024) 

Gry Kody do gier
3
1
0
3
1

Jakie są kody do Smoq Games 24 w lutym 2024? Chcesz darmowe paczki do tego popularnego symulatora otwierania paczek? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość — przygotowałem listę aktualnie działających kodów! 

W końcu zaczęły pojawiać się kody do Smoq Games 24! Najnowsza odsłona tej słynnej gry mobilnej oferuje tyle samo kodów do pakietów, co jego poprzedniczka. Poniżej znajdziesz wszystkie obecnie działające komendy do gry, dzięki którym zdobędziesz sporo darmowych dodatków. Bez wątpienia będą one szczególnie przydatne, kiedy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą produkcją. 

Kody do Smoq Games 24 – luty 2024

kody do gry smoq games 24
Ułatw sobie sprawę specjalnymi kodami! | źródło: play.google.com

Oto wszystkie działające obecnie kody do Smoq Games 24

 • HEREWEGO24 — 84+ Pack
 • NEWAPP24 — 25k Coins
 • START24 — 82+ Pack
 • TOTWSTART — 84+ Pack
 • HEREWEGO24SECRET — 83+ Pack
 • FOOTBALLCONTENT — 85+ Pack
 • PACKGAMES — 85+ Pack
 • TOTWSTARTSECRET — 83+ Pack

Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe kody są w 100% działające w momencie pisania tego artykułu. Jeśli jednak okaże się, że którykolwiek z tych kodów jest nieaktualny lub wygasł, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jak zdobyć więcej kodów?

Aby zdobyć więcej działających kodów, musisz odwiedzać naszego bloga codziennie lub śledzić twórców gry na platformach mediów społecznościowych.

Jak wpisać kody do Smoq Games 24?

Zastanawiasz się jak wpisać kody do Smoq Games 24? To nie takie trudne! Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Najpierw pobierz i zainstaluj grę ze sklepu Google Play lub App Store.
 2. Uruchom grę.
 3. Po uruchomieniu dotknij opcji „Kody” na ekranie głównym.
 4. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o wprowadzenie działającego kodu.
 5. Teraz wprowadź działający kod z powyższej listy.
 6. Po wprowadzeniu dotknij przycisku OK.

Reroll w Smoq Games 24 – co to i jak zrobić?

Jednym z najlepszych sposobów, aby zapewnić sobie najlepsze karty Smoq Games 24 na wczesnym etapie, jest rerollowanie. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do żargonu gier gacha (a Smoq 24 w dużej mierze nią jest), rerolling to proces wczesnego restartowania konta w kółko, aż uzyskasz satysfakcjonujące Ciebie wyniki. 

W takim przypadku należy najpierw wykorzystać wszystkie kody, otworzyć pakiety i rerollować, jeśli nie otrzymamy z nich wystarczającej liczby kart. Na szczęście nie zajmuje to dużo czasu. Jak to zrobić? Po prostu usuń grę i zainstaluj ją ponownie. Następnie powtarzaj ten proces do skutku. To tyle!

Mam nadzieję, że artykuł ten okazał się dla Ciebie pomocny i wiesz już, jakie są obecnie dostępne kody do tego popularnego symulatora otwierania paczek! Tak jak wspomniałem wcześniej – jeśli któryś okaże się wadliwy, to śmiało daj znać w komentarzu – migiem zaktualizujemy listę! 🙂 

3
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *