johnwick4

Rozrywka

23.12.2021 10:34

John Wick 4 opóźniony – kiedy nastąpi premiera filmu z Keanu Reevesem?

Filmy i seriale Newsy
5
1
1
5
1

John Wick 4 to tytuł wyczekiwany przez wiele osób. Niestety, do Internetu trafiła informacja, że premiera filmu nastąpi później niż pierwotnie zakładano. Co wpłynęło na opóźnienie w produkcji?

Wiadomość o przełożeniu premiery filmu, pojawiła się na kanale Lionsgate Movies na platformie YouTube. Opublikowano krótki materiał świadczący o tym, że John Wick 4 wyjdzie do kin 24 Marca 2023 roku! To całkiem spore opóźnienie, biorąc pod uwagę, że dotychczasowy termin został zapowiedziany na 27 Maja 2022 roku. Producenci zatem zafundowali nam kolejne 10 miesięcy oczekiwania na nową część. 

Warto dodać, że John Wick stał się dość popularną serią za granicą. Emocjonująca i  ciekawa fabuła spowodowała, że pierwsza, druga jak i trzecia część przyjęła się wśród społeczności bardzo ciepło. Co zatem spowodowało, że na premierę John Wick 4 będziemy musieli poczekać do wiosny 2023 roku? 

Sprawdź też: Keanu Reeves w filmie z MCU? Aktor puścił oczko do Marvela

Dokładnych przyczyn niestety nie znamy, jednak warto powiedzieć o tym, że czwarta część od początku zmagała się z pandemią koronawirusa. Panujące obostrzenia znacznie utrudniły nagrania na planie filmowym. Zaplanowana premiera na 27 Maja obecnego roku okazała się zbyt szybkim terminem, ponieważ do czerwca tego roku Keanu Reeves nawet nie zaczął strzelać. W naszej opinii przełożenie premiery wynika z cięższej pracy nad nagraniami, obostrzenia dotyczące COVID-19 wpłynęły na tempo prac nad filmem. 

Czy czekasz na premierę John Wick 4 z Keanu Reeves? Daj znać!

5
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *