hbo go cena

Rozrywka

08.03.2022 08:30

HBO GO – cena, co obejrzeć, najważniejsze informacje

TV i VOD
52
11
2
52
11

HBO GO – cena usługi, co obejrzeć oraz najważniejsze informacje. Oferta HBO GO stale się powiększa o coraz to bardziej ciekawe tytuły, stanowiąc obecnie jedno z największych zagrożeń dla Netflixa. Czy warto zainteresować się tą usługą?

Aktualizacja – HBO GO już nie działa. Przywitajcie HBO Max!

Wraz z dniem 8 marca 2022 roku HBO GO oficjalnie przestaje działać, a w jego miejsce pojawia się HBO Max. Niestety nie ma mowy o żadnej aktualizacji z jednej aplikacji w drugą, dlatego przypominamy, że należy pobrać zupełnie nową apkę HBO Max – dostępna na smartfonach, telewizorach smart oraz konsolach.

Jeżeli jesteście stałymi klientami, albo zdecydujecie się na subskrypcję zaraz po premierze, to cena HBO Max będzie wynosiła dla was zaledwie 19,99 zł! Obecnie biblioteka tytułów nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku amerykańskiej wersji, ale i tak można już zobaczyć wiele hitów, których nie było na HBO GO, jak np. Diuna czy Matrix: Zmartwychwstania.

HBO GO – cena w 2021 roku. Ile kosztuje HBO GO?

Oferta HBO GO składa się wyłącznie z jednego pakietu cenowego, gdzie w Netflixie jest ich aż trzy. W HBO GO cena wynosi 24,99 zł miesięcznie. Na samym początku usługi, jej koszt wynosił 29,99 zł, a następnie został obniżony do 19.99 zł i taka cena obowiązywała do 1 listopada 2019 roku.

Abonament odnawia się automatycznie każdego miesiąca, każdorazowo pobierając z góry opłatę. Preferowaną formą płatności jest oczywiście karta MasterCard lub Visa, jednakże serwis umożliwia także skorzystanie z konta PayPal.

hbo go cena

Zobacz też: Aplikacja HBO GO – co to dokładnie jest, jak ją aktywować i oglądać HBO GO na telewizorze? Kompleksowy poradnik

Okres próbny, czyli HBO GO za darmo!

Czy da się obejrzeć HBO GO za darmo? W pewnym sensie tak! Okres próbny w HBO GO trwa 7 dni i przez ten czas możesz bez ograniczeń wypróbować tę usługę i samemu sprawdzić czy warto. Należy pamiętać, że jeżeli się nie zdecydujemy na przedłużenie subskrypcji, to trzeba samodzielnie zrezygnować z usługi przed upływem tychże 7 dni – w przeciwnym razie opłata za kolejny miesiąc zostanie pobrana automatycznie.

Ilość urządzeń HBO GO, oglądanie offline oraz jak anulować subskrypcję

HBO GO można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, a jedno konto można zarejestrować na maksymalnie 5 urządzeniach. W przypadku Netflixa są to cztery, jednakże należy pamiętać, że w HBO GO cena abonamentu jest nieco niższa. Na szczęście od jakiegoś czasu usługa pozwala na pobranie odcinków w wersji offline, ale niestety wyłącznie dla użytkowników telefonów z androidem i iOS. W skali miesiąca można ściągnąć w ten sposób aż 25 materiałów i na spokojnie obejrzeć je np. w podróży. 

Jak anulować subskrypcję? Jeżeli jednak nie zamierzasz przedłużać usługi, to rezygnacja z HBO GO jest banalnie prosta. Oto poradnik krok po kroku:

 1. Wejdź w Ustawienia
 2. Wybierz Zarządzaj abonamentem
 3. Następnie Przejdź do strony rezygnacji
 4. Na samym końcu kliknij Zrezygnuj z abonamentu
najlepsze seriale

Aplikacja HBO GO – jak uruchomić HBO GO na telewizorze lub konsoli?

Aplikację HBO GO możesz pobrać nie tylko na urządzenia oparte o Android lub iOS, ale także telewizory Smart TV, które działają na systemie Android TV, LG WebOS TV albo Samsung Smart HUB. Może to się także odbyć za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia z Chromecastem lub Apple TV przy telewizorze.

Usługę tę można znaleźć również na konsolach Playstation. Jak uruchomić HBO GO na telewizorze lub konsoli? Oto poradnik krok po kroku

1. Wyszukaj aplikację HBO GO i otwórz ją;

2. Wybierz opcję Rejestracja lub Logowanie;

3. Jeżeli masz już konto i chcesz się zalogować, to na ekranie pojawi się kod aktywacyjny;

4. Postępuj zgodnie z instrukcją i zaloguj się na konto za pośrednictwem komputera lub smartfona;

5. Wprowadź widoczny na ekranie telewizora kod i poczekaj na uwierzytelnienie urządzenia.

Jakość filmów i seriali w HBO GO

Jakość produkcji umieszczanych na HBO GO jest niestety nieco gorsza, niz u konkurenta z czerwonym logo, dlatego też zapewne w HBO GO cena jest nieco niższa. Filmy, seriale, animacje itp. dostępne są w rozdzielczości HD (720p) lub Full HD (1080p) – wszystko w zależności od warunków umowy z konkretną wytwórnią. Warto dodać, iż usługa sama dopasowuje jakość strumieniowanych treści do szybkości łącza internetowego oraz rozdzielczości ekranu, na którym wyświetlany jest obraz.

hbo go cena

HBO Seriale i filmy – co obejrzeć na HBO GO?

Oferta na HBO GO staje się coraz bardziej atrakcyjna i pojawia się tam coraz więcej naprawdę ciekawych i wartych uwagi tytułów. Serwis ma do zaoferowania ponad 1000 produkcji w polskiej wersji językowej. Do wyboru jest cała gamma klasycznych produkcji, ale też zupełnych nowości. Przy takiej ilości świetnych dzieł kinematografii, w HBO GO cena naprawdę wydaje się być bardzo rozsądna. HBO GO – co warto obejrzeć?

Najlepsze seriale HBO GO:

 • Gra o Tron
 • Westworld
 • Czarnobyl
 • Watchmen
 • Mroczne Materie
 • Wataha
 • Euforia
 • Mr.Robot

Najlepsze filmy HBO GO:

 • Joker
 • Na noże
 • Ojciec chrzestny
 • Piękny umysł
 • Seria Harry Potter
 • Bękarty wojny
 • Małe kobietki
 • Whiplash
usługi vod

Zobacz też: Wszystko o HBO Max – data premiery, cena, oferta

HBO Max – co to za usługa? Kiedy premiera w Polsce?

HBO Max to nowa usługa od WarnerMedia, która jest następcą HBO GO. Jej światowa premiera odbyła się 27maja 2020 r. w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Na tej usłudze vod dostępne są produkcje z katalogu Warner Bros., The CW, TNT, Cartoon Network, New Line czy [adult swim], także oferta rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Zmiany dotknęły również jakość strumieniowanych produkcji – na HBO Max filmy i seriale można obejrzeć już w 4k i HDR.

HBO Max to także miejsce, w którym ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, odbywają się cyfrowe premiery największych hitów filmowych spod szyldu WarnerBros. – takie tytuły, jak Godzilla vs Kong czy Legion Samobójców: The Suicide Squad trafiły tego samego dnia zarówno do kin, jak i do oferty tejże usługi.

Kiedy premiera HBO Max w Polsce? Wcześniej zakładano, że najnowsza usługa grupy WarnerMedia. pojawi się w naszym kraju latem 2021 roku, jednakże według ostatnich doniesień wychodzi na to, iż zdecydowano się na przesunięcie premiery na początek przyszłego roku. W HBO GO cena nie jest zbyt wysoka, jednakże w przypadku HBO Max trzeba się nastawić, iż zapewne będzie ona większa o minimum 5 złotych.

52
11

Podziel się:

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *