gran turismo 7 samochody

Rozrywka

20.12.2021 11:28

Gran Turismo 7 zaoferuje olbrzymią liczbę torów i samochodów

Gry Newsy
5
0
0
5
0

Ujawniono szczegóły gry Gran Turismo 7. Nowy trailer z udziałem dyrektora Polyphony Digital i japońska broszura informacyjna zwiastują mocno rozbudowaną produkcję o najwyższej jakości.

Informacje o Gran Turismo 7 znalazły się w broszurkach rozdawanych w jednym z dużych japońskich sklepów – Yodobashi Camera. Ich treść przetłumaczył PettyWingman, jeden z użytkowników serwisu GTPlanet. Okazuje się, że w grze pojawi się ponad 420 różnych modeli samochodów i 90 torów z realistyczną pogodą.

Gran Turismo 7 – co jeszcze w najnowszej odsłonie?

Przede wszystkim gracze doczekają się trybu kampanii GT, na który czekali najbardziej. Broszura informuje również o miejscach, które odwiedzimy w trakcie rozgrywki:

  • Centrum marki – tutaj kupimy modele samochodów wyprodukowanych po 2011 roku (tych ma być ponad 300);
  • Dealer samochodów używanych – tu z kolei nabędziemy nieprodukowane już modele i historyczne samochody z lat 80. i 90.;
  • Garaż – przechowalnia dla max. 1000 pojazdów;
  • Tuning Shop – rozbudowany tuning mechaniczny samochodów;
  • GT Auto  – modyfikacja wyglądu pojazdów (do wyboru ponad 130 felg i 600 części aerodynamicznych);
  • Centrum licencyjne – nauka jazdy od podstaw.

Poza tym do dyspozycji gracza oddanych zostanie 2500 plenerów fotograficznych, umiejscowionych w 40 różnych krajach. Nie zabraknie też różnego rodzaju zadań, m.in. driftów, wyzwań Max Speed oraz Music Rally (wyścigów w rytm muzyki). Wśród 90 torów, które zaoferuje gra, znajdują się kultowe miejscówki, jak Le Mans, oraz ukochane przez graczy trasy fikcyjne, choćby Trial Mountain.

Kazunori Yamauchi, dyrektor studia Polyphony Digital, oprowadził nas również po najnowszym zwiastunie, na którym opowiada o pojazdach, trasach i grafice. Warstwa wizualna ma zachwycić – technologia PS5 daje twórcom możliwości, dzięki którym osiągną to, do czego zawsze dążyli w kwestii realizmu rozgrywki. Przypomnijmy, że Gran Turismo 7 zadebiutuje już 4 marca 2022 roku – nie tylko na PS5, ale również na PlayStation 4.

5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *