fortnite

Rozrywka

12.11.2021 12:26

Fortnite – Naruto pojawi się w grze? Wszystko na to wskazuje

Gry Newsy
13
1
0
13
1

Fortnite jest grą przepełnioną zróżnicowanymi skórkami do broni i kolorowymi postaciami. W Internecie można zauważyć, że zbliża się aktualizacja – czy w Fortnite znajdzie się Naruto? Jest to niemalże pewne.  

Fortnite to gra bijąca aktualnie rekordy grywalności. Nic dziwnego, bajeczna grafika i wyjątkowa zawartość, która jest cyklicznie uzupełniania przyciąga cały czas nową społeczność – szczególnie obfitą w młodszych graczy. Epic Games wie co robić, by utrzymać poziom zainteresowania na wysokim szczeblu. Każdy w grze z dziesiątkami tysięcy graczy chciałby się w pewien sposób wyróżnić z tłumu. Czy jest na to lepszy sposób jeśli nie kupowanie wyjątkowych, limitowanych wyglądów naszego bohatera? 

Na oficjalnym profilu Fortnite’a na Twitterze możemy przeczytać wpis o zapowiedzianej aktualizacji zawartości do popularnej gry. 

Twórcy tego tytułu nie zdradzają nic więcej. Możemy jedynie przeczytać, że nowa zawartość dla graczy wejdzie w życie 16 listopada 2021 roku. Pomimo faktu, że do końca nie wiemy co dokładnie Epic Games przygotował dla swoich fanów – istnieje w tym pewna analogia.

Sprawdź też: Fortnite – poradnik skąd pobrać i jak zainstalować grę

W historii istnienia Fortnite, aktualizacja wprowadzająca nowe postacie pojawiła się niejeden raz. Chcąc osiągnąć sukces w branży gier należy wielokrotnie zaskakiwać graczy nowymi dodatkami. W grze od Epic Games można było nabyć już postaci z filmów serii Star Wars, a nawet ze świata Marvela. Fani apokaliptycznego serialu o zombie także znaleźli coś dla siebie – Fortnite zaoferował możliwość zakupu limitowanego wyglądu znanego Daryla Dixona i Michonne.

W edycji limitowanej można było nabyć wygląd ulubionych bohaterów z serialu | źródło: fortnite.com

Bardzo głośnym wydarzeniem był zorganizowany koncert Ariany Grande przez twórców Fortnite! W sierpniu 2021 roku gracze mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu. Każdy uczestnik eventu otrzymał na koniec unikalną parasolkę sygnowaną wizerunkiem piosenkarki, a dla chętnych istniała możliwość kupna wyglądu postaci Ariany Grande za prawdziwe pieniądze.

Ten rodzaj wydarzeń przyjął się tak wyśmienicie, że doprowadził do kolejnych wirtualnych koncertów w których wystąpili Travis Scott i Marshmello.

Naruto w Fortnite – jakie będzie zainteresowanie?

Naruto jest japońską bajką i serialem opowiadającym o wielu przygodach ninja Naruto Uzumakiego, który jest naznaczony ukrytym lisim demonem. Opowieść początkowo występowała w postaci mangi już w 1997 roku i była wydawana do 2014 roku. Serial anime zakończył emisję w 2017 roku. Czy zainteresowanie Naruto w Fortnite będzie wysokie? Myślę, że jak najbardziej.

W Fortnite gra najwięcej osób w przedziale wieku od 13 do 21 lat. Ta dosyć duża rozpiętość wiekowa wraz z wieloletnią emisją serialu doprowadza do sytuacji, w której zdecydowana większość graczy będzie dobrze pamiętać japońskie dzieło. Zerkając ponownie na przeszłość – zainteresowanie zakupem nowych postaci i wielu dodatków ze świata Naruto powinno być całkiem spore. 

zdjęcie: twitter.com/FortniteGame

13
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *