Fear The Walking Dead - Sezon 8

Rozrywka

06.12.2021 12:16

Fear the Walking Dead – sezon 8 i wielki powrót do obsady potwierdzony

Filmy i seriale Newsy
8
1
0
8
1

Druga połowa siódmego sezonu Fear the Walking Dead będzie miała swoją premierę dopiero w kwietniu 2022 roku. Tymczasem już wiadomo, że w planach jest kolejny – 8 sezon serialu.

5 grudnia 2021 roku został emitowany ostatni odcinek pierwszej połowy siódmego sezonu Fear the Walking Dead. Na dalsze losy bohaterów fani muszą poczekać aż do kwietnia 2022 roku (każdy odcinek będzie jak zwykle emitowany raz w tygodniu). Dla wielbicieli serii jest jednak bardzo dobra wiadomość: jak informuje serwis comicbook, 8 sezon serialu już został zamówiony przez stację telewizyjną AMC. Prawdopodobnie rozpocznie się on na jesień 2022 roku, jak było w przypadku poprzednich części.

Fear the Walking Dead – wielki powrót Madison Clark

To, że powstanie 8 sezon Fear the Walking Dead, to nie jedyna z dobrych nowin. Kolejna informacja jest związana z tym, że do obsady wróci Kim Dickens, czyli serialowa Madison Clark – żona Travisa, pracująca wcześniej jako szkolny pedagog. Jej losy były śledzone przez widzów w trzech pierwszych sezonach. W czwartym sceny ograniczały się już jedynie do retrospekcji związanych z bohaterką. W jaki sposób zostanie przywrócona była protagonistka? To się okaże jeszcze w czasie trwania siódmego sezonu. Ponadto wiadomo, że w 8 sezonie aktorka będzie już z powrotem w stałej obsadzie. Informacja ta została podana przez samą Kim Dickens w odcinku Talking Dead – programie prowadzonym przez Chrisa Hardwicka. Show jest emitowane po premierze nowych epizodów serialu, w celu ich omówienia.

Spin-off popularnych Żywych Trupów

Dla osób, które jeszcze nie oglądały Fear the Walking Dead, warto nakreślić, że jest to spin-off bazujący na popularnym serialu Żywe Trupy, który jest emitowany nieprzerwanie od 2010 roku. Zdobył on wielką popularność, w związku z czym w 2015 postanowiono zrealizować wspomniany spin-off. Fear the Walking Dead jest prequelem – opowiada o wydarzeniach, które rozpoczęły się wcześniej, przed akcją z Żywych Trupów. Dokładniej zdarzenia są osadzone w momencie, gdy epidemia wirusa zamieniająca zmarłych w zombie dopiero się rozpoczyna. Podczas dramatycznych sytuacji poznajemy kilku bohaterów, którzy za wszelką cenę próbują przetrwać w postapokaliptycznych warunkach.

Sprawdź też: Epidemia na szklanym ekranie – polecane filmy i seriale o epidemiach

Warto zaznaczyć, że mimo iż trwają pracę nad Fear the Walking Dead, to w międzyczasie wciąż realizowana jest też oryginalna seria. Co więcej, na luty 2022 roku zapowiedziana jest 11 część Żywych Trupów, która ma być jednocześnie sezonem finałowym. Wobec tego dla prawdziwych fanów serii o postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, rok 2022 niewątpliwie będzie pełen wrażeń.

8
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *