galapagos filmy dvd

Rozrywka

25.01.2022 11:18

Galapagos Sp. z o.o. nowym dystrybutorem filmów Universal Pictures Home Entertainment w Polsce!

Filmy i seriale Newsy
5
1
1
5
1

Galapagos Sp. z o.o. od lat króluje jako polski dystrybutor filmów na nośnikach fizycznych. Teraz firma poszerzyła swoje zasoby o treści od Universal Picture Home Entertainment. Jakich produkcji na płytach możemy spodziewać się w 2022 roku?

Dopiero co na DVD i Blu-Ray wyszły takie produkcje, jak Diuna czy Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, zapowiedziane zostały kolejne wielkie produkcje, a teraz się okazuje, że to nie wszystko i już niebawem w polskich sklepach pojawi się jeszcze więcej filmów wydanych przez Galapagos Sp. z o.o.! Dlaczego wzbogacenie oferty o tytuły Universal Pictures Home Entertainment (UPHE) jest tak ekscytującym wydarzeniem?

Przede wszystkim ze względu na niezliczoną ilość kultowych dzieł kinematografii w tym również animacji! UPHE to dom dla takich serii, jak Jurassic World, Szybcy i wściekli, Downton Abbey, Powrót do przyszłości, 50 twarzy Greya, Minionki, Sing, Krudowie, Shrek, Ja wytresować smoka, Trolle czy Sekretne życie zwierzaków domowych.

W takim razie, jakich nowości spodziewać się od lutego 2022 r.? Galapagos planuje wkrótce wydać na nośnikach DVD i Blu-Ray takie produkcje, jak Nie czas umierać, Dom Gucci, Rodzina Addamsów 2, Candyman, Respect czy też Sing 2, Belfast, Ostatniej nocy w Soho oraz Wyjdź za mnie. Pełną listę oferowanych przez nich filmów znajdziecie na ich stronie internetowej! 

To dla nas ogromny zaszczyt, że nasze portfolio zostaje poszerzone o bogatą ofertę Universal Pictures Home Entertainment. Wierzymy, że kompetencje rynkowe Galapagos jako dystrybutora oraz plany wydawnicze Universal Pictures Home Entertainment przyczynią się do zadowolenia konsumentów partnerów handlowych, oraz wzmocnią pozycję rynkową obu firm.

Andrzej Łudziński, prezes Galapagos Sp. z o.o.

To naprawdę dobra wiadomość! Obecnie, kiedy nigdy nie wiadomo, czy kina za chwilę nie zostaną zamknięte, a nie wszystkie tytuły trafiają na serwisy streamingowe, coraz większa ilość filmów dystrybuowanych na nasz rynek bardzo cieszy. Której produkcji nie możecie się doczekać?

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też: 

5
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Czaję się już tak długo na Ostatniej nocy w Soho i Candyman, że myślałem że Filmostrada tych filmów nigdy nie wypuści!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *