fallout serial

Rozrywka

07.01.2022 13:06

Fallout z własnym serialem na Amazonie! Kiedy rusza produkcja?

Filmy i seriale Newsy
7
0
0
7
0

Fallout to jedna z najbardziej kultowych serii gier RPG, które cieszą się niemałym uznaniem wśród graczy. W połowie zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że powstanie serial na jego podstawie. Kiedy ruszy produkcja?

Serial na podstawie Fallouta pojawi się na Amazonie, a według najnowszych raportów od Deadline i Variety, jego produkcja rozpocznie się już w tym roku! Głównymi producentami mają być Geneva Robertson-Dworet (Tomb Raider, Kapitan Marvel) oraz Graham Wagner (Dolina krzemowa, Biuro). Informację tę pośrednio potwierdził sam oficjalny profil produkcji na Twitterze, udostępniając dalej post Deadline, w którym ogłoszono tę wieść.

Producentami wykonawczymi show dla Amazon Prime Video będą Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli twórcy wielkiego hitu, jakim jest Westworld, co może nastawiać nas na to, że serialowy Fallout okaże się wielkim sukcesem. Tę dwójkę wspomagać będzie sam Todd Howard (Bethesda Game Studios) oraz James Attman (Bethesda Softworks).

Fallout pierwotnie został ogłoszony w lipcu zeszłego roku, a w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Nolan i Joy wychwalali serię pod niebiosa, określając ją „najlepszymi grami RPG wszechczasów”. Producenci są bardzo podekscytowani możliwością współpracy z Toddem Howardem i ogólnie ekipą Bethesdy, aby przenieść ich ukochaną produkcję na srebrny ekran. Czy uda im się poradzić z tym postapokaliptycznym uniwersum? Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe dokonania – raczej nie ma się czego obawiać! 

Fallout od Amazona – czy wiadomo coś na temat fabuły lub obsady?

Na ten moment nieznane są jakiekolwiek plany dotyczące fabuły, nie wiadomo czy serial będzie adaptacją którejś z konkretnych części, czy zupełnie osobnym tworem. Nie znamy też szczegółów o obsadzie, ale pierwsze nazwiska zapewne zaczną pojawiać się już w pierwszych dwóch kwartałach 2022 r.

Nieznana jest jeszcze nawet przybliżona data premiery, ale biorąc pod uwagę, iż produkcja rozpocznie się w tym roku, to serial najszybciej pojawi się dopiero w 2023. Co sądzicie o doborze producentów? Czekacie na tę produkcję i macie wobec niej jakieś oczekiwania?

Amazon przyzwyczaił nas już do wysokiej jakości tytułów na swojej platformie, dlatego mocno trzymamy kciuki za ten projekt! Szczególnie że Fallouta uwielbiamy i zawsze z wielką chęcią wracamy do tego świata.

Sprawdź też:

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *