Enola Holmes 2

Rozrywka

29.11.2021 11:24

Enola Holmes 2 – Henry Cavill zakończył zdjęcia do filmu

Filmy i seriale Newsy
8
0
0
8
0

Aktor, odgrywający rolę Sherlocka Holmesa zakomunikował swoim fanom na Instagramie, że zakończył nagrywanie swoich scen do drugiej części filmu Enola Holmes. Cavill podzielił się także dobrą radą, którą warto wziąć do serca.

Netflix kuje żelazo póki gorące. Ciepłe przyjęcie pierwszej części, skłoniło największą platformę VOD do zamówienia kolejnej. Co wiemy o trwających właśnie pracach związanych z filmem? Powróci zarówno Millie Bobby Brown jak i wspomniany Cavill, który właśnie zakończył wszelkie prace związane ze swoją rolą.

Przekaz Cavilla na Instagramie

Post zamieszczony przez Cavilla w niedzielę wieczorem jest w formie wideo, na którym aktor już od pierwszych sekund informuje fanów o statusie prac przy Enola Holmes 2. A w zasadzie informuje o ich końcu. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, możemy śmiało przypuszczać, że prace są już w zaawansowanym stadium.

W dalszej części nagrania, aktor dzieli się swoimi przemyśleniami na temat aktywności fizycznej. Jak sam przyznaje nie było mu łatwo się do niej przekonać (a znając jego zamiłowanie do gier wideo, miał silne argumenty by wieczór spędzić przy tej formie rozrywki), koniec końców udało mu się jednak zmobilizować.

Cały dzień myślałem aby nie wychodzić dziś wieczorem i nie biegać. Było ciemno i dosyć chłodno i przekonywałem siebie cały czas, że to dobre powody aby dać dziś sobie spokój z bieganiem. Niemniej jednak wyszedłem, zrobiłem to, podobało mi się – czuję się świetnie. Więc jeśli siedzisz w domu i chcesz dać sobie spokój z dzisiejszym treningiem, po prostu ubierz się, wyjdź i zrób to. Nie pożałujesz.

Słowa aktora z wideo, dostępnego na jego koncie Instagram.

Biorąc pod uwagę okoliczności pogodowe, które są obecnie dosyć podobne w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce oraz to jak Cavill był ubrany – wierzymy na słowo, że z pewnością nie było ciepło. Niemniej jego słowa są jak najbardziej warte brania sobie do serca i naśladowania.

Informacje o Enola Holmes 2

Choć już pochylaliśmy się nad tym filmem, w telegraficznym skrócie przypomnę stan informacji na temat tej produkcji. Niestety, fani będą musieli się jeszcze uzbroić w cierpliwość, gdyż niewiele jest wiadome o produkcji Netfliksa.

Z pewnych informacji, oprócz potwierdzonych ról Cavilla i Brown, możemy się spodziewać więcej powrotów osób biorących udział w tworzeniu pierwszej części. Odtwórczyni roli matki Enoli i Sherlocka powróci – i w tej roli ponownie zobaczymy Helenę Bonham Carter. Podobnie sprawa ma się w kwestii najważniejszych osób odpowiedzialnych za powstanie produkcji. Reżyserem ponownie jest Harry Bradbeer a za scenariusz odpowiada Jack Thorne.

Fabuła to jednak wielka niewiadoma. Wątek zniknięcia matki rodzeństwa poruszony w pierwszej części, być może zostanie bardziej rozwinięty w kolejnej. Pomijając gdybanie, wszyscy zainteresowani muszą jeszcze poczekać na konkrety. Więcej informacji z pewnością otrzymamy już po nowym roku.

Źródło: comicbook.com

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *