Czerwona Nota pobiła wszelkie rekordy popularności platformy Netflix.

Rozrywka

01.12.2021 11:01

Czerwona nota bije rekordy popularności – ile godzin ją oglądano na Netfliksie?

Filmy i seriale Newsy
8
0
0
8
0

Czerwona nota jest największym hitem Netfliksa nie tylko tego roku, ale na całym portalu. Pobiła rekord Bird box z 2018 roku. O ile? Sprawdź.

Wynik Czerwonej noty jest oszałamiający. Dotychczasowym rekordzistą był film Bird box z 2018 roku, gdzie w pierwsze cztery tygodnie łącznie oglądano film przez 282 miliony godzin! W zaledwie 18 dni od premiery Czerwona nota zmiażdżyła poprzedni wynik. Według Netfliksa film był już oglądany przez 328 milionów godzin. Jeszcze większą liczbą na twitterze pochwalił się Dwayne “The Rock” Johnson podając wynik 392 milionów godzin.

Film jest dostępny wyłącznie na Netflixie i jest współprodukowany przez studio Seven Bucks Productions, którego właścicielem jest Dwayne Johnson. Dodatkowo do współpracy przy hicie, udało się skusić Netfliksowi Gal Gadot oraz Ryana Reynoldsa, którzy razem z The Rockiem tworzą potężne trio. W tej sytuacji pytanie nie brzmiało “czy Czerwona nota będzie hitem?” a raczej “kiedy nim zostanie?”.

Dwayne The Rock Johnson wciela się w postać profilera pracującego dla FBI i ma za zadanie złapać najlepszego złodzieja dzieł sztuki – Gal Gadot. Pomóc ma mu w tym sarkastyczny (a jakże by inaczej!) Ryan Reynolds, grający drugiego najlepszego złodzieja na świecie. Współpraca oczywiście nie jest łatwa, ale czego się można spodziewać po komediowym filmie akcji? Jeżeli jeszcze nie widzieliście Czerwonej noty, to może trailer was zachęci do seansu:

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *