silentiumpc

Promocje

02.09.2022 16:43

Sprzęt SPC Gear i SilentiumPC w okazyjnych cenach – tylko na Morele.net

Komputery Peryferia Zakupy
18
0
0
18
0

Okazyjne ceny na produkty SPC Gear i SilentiumPC? Choć lato ma się ku końcowi, w sklepie Morele.net nie brakuje gorących okazji! Być może to idealna pora na modernizację komputera oraz zaoszczędzenie pieniędzy?

Jest w czym wybierać – wśród przecenionych produktów znalazły się m.in. obudowy, klawiatury i myszki gamingowe, mikrofony, chłodzenia CPU, fotele oraz wiele innych produktów. Czas ma jednak znaczenie, gdyż ilość dostępnych sztuk jest ograniczona – jak zawsze więc obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Nie zwlekaj więc i spraw sobie prezent na weekend!

Kod rabatowy: jak to działa?

Cała procedura jest bajecznie prosta. Na stronie promocji Zostań SPCem możesz zapoznać się z ofertą aktualnie dostępnych produktów marek SPC Gear i SilentiumPC. Jeżeli coś wpadnie Ci w oko i będzie wciąż dostępne, wystarczy, że dodasz produkt do swojego koszyka. Następnie, w oknie „Kod rabatowy” wystarczy, że wpiszesz SPCSIL22 i naciśniesz przycisk „Dodaj”. To tyle, kwota bazowa zostanie pomniejszona o odpowiedni rabat, który w wybranych przypadkach może osiągać nawet grubo ponad 50%! Prawda, że proste?

Kod, który sprawi, że Twoje zakupy staną się jeszcze lepsze!

To jednak nie koniec miłych wieści. Jeżeli łączna wartość Waszych zakupów przekroczy kwotę 200 złotych, uzyskanie możliwość darmowej wysyłki kurierem. Promocja na sprzęt obu marek obowiązuje do 10 września lub wcześniejszego wyczerpania się dostępnych zapasów.

Jakie produkty są obecnie dostępne w promocji Zostań SPCem?

Jak już mówiłem, sytuacja jest dynamiczna a ilość produktów ograniczona. Część przecenionych sprzętów została już sprzedana, jednak wciąż dostępna jest spora pula hardware’u od polskiego producenta. Co możemy znaleźć w obniżonej cenie?

Klawiatury gamingowe

Twoja dotychczasowa klawiatura ma za sobą setki godzin w ulubionych grach? Czujesz, że powoli wybiera się do krainy Wiecznego Krzemu? To idealna pora na zakup nowej – jest w czym przebierać, a na dodatek zatrzymasz sporo pieniędzy w portfelu!

Obudowy

A może nowe miejsce dla Twoich podzespołów? W okazyjnych cenach znajdziesz również piękne i przewiewne obudowy SilentiumPC. Przekonaj się sam i spraw sobie i swoim komputerowym podzespołom nowy case.

Zasilacze komputerowe

Niezwykle istotny element każdego PC, szczególnie takiego, który jest przeznaczony do gier. Zasilacze SilentiumPC to gwarancja stabilnego i poprawnego działania Twoich podzespołów na lata.

Chłodzenia CPU

Zbyt wysokie temperatury na procesorze? Throttling termiczny CPU to bardzo niepożądane przez graczy zjawisko. Zaradź mu, wraz z potężnymi coolerami CPU takimi jak Fera, Spartan czy Fortis. Wszystkie w okazyjnych cenach!

W promocji dostępne jest m.in. osławione chłodzenie CPU Fera 5

Myszy gamingowe

Myszki dla graczy od SPC Gear to gwarancja dokładności i szybkości. Jeżeli chcesz zdominować pole bitwy w ulubionej grze, ich obecność będzie niezwykle pomocna. W obniżonych cenach znajdziesz takie modele z tzw. plastrem miodu, który wpływa na zmniejszoną wagę.

To jednak zdecydowanie nie wszystko, co znajdziecie na stronie promocji. Raz jeszcze zapraszamy do wzięcia udziału w Zostań SPCem i posłużeniu się kodem SPCSIL22. Owocnych zakupów!

KODY RABATOWE MORELE
18
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *