karta moja biedronka

Poradniki

06.07.2022 08:33

Karta Moja Biedronka – jak założyć? Wszystko o karcie Biedronki

Programy i aplikacje Zakupy
10
6
3
10
6

Karta Moja Biedronka to program lojalnościowy dla klientów tej sieci sklepów. Od niedawna istnieje także aplikacja Biedronka, pozwalająca na dokonywanie zakupów bez potrzeby noszenia zwykłej karty. Jak założyć kartę Moja Biedronka? Scrolluj dalej.

Karta Moja Biedronka – czym jest?

Najprościej można opisać ją jako program lojalnościowy dla klientów sklepu Biedronka. Karta Moja Biedronka to fizyczny kawałek plastiku z umieszczonym kodem kreskowym, który można otrzymać w każdym sklepie tej sieci. Następnie można tę kartę w domu zarejestrować na swoje dane personalne, by uzyskać dostęp do wszystkich benefitów zawartych w tym programie. Karta Moja Biedronka bije rekordy popularności, a obecnie korzysta z niej ponad 12 milionów klientów.

Sprawdź też: Sprawdzamy, w jakich sklepach można płacić BLIKIEM

Fizyczna karta Biedronka gwarantuje np. możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach. Podstawowym benefitem, jaki otrzymujemy, jest gromadzenie punktów, a następnie zdolność płacenia nimi w sklepie. Dodatkowo karta Moja Biedronka często nabija rabat, gdy dokonujemy zakupów. Bycie uczestnikiem tego programu lojalnościowego przynosi wiele zysków w dłuższej perspektywie, szczególnie jeśli regularnie robimy zakupy w sklepie Biedronka. Karta obecnie została połączona z aplikacją, a to oznacza, że klienci posiadający mogą kolekcjonować punkty na jeden rachunek zarówno przy użyciu fizycznej karty, jak i aplikacji.

Rejestracja karty Biedronka – jak to zrobić?

Interesuje Cię karta Moja Biedronka i jak ją założyć? Nie ma problemu, w naszym artykule opiszemy dokładnie, jak wygląda rejestracja karty Biedronka krok po kroku. Na wstępie warto dodać, że to nie jest skomplikowany proces. Jeżeli posiadasz plastikową kartę, wejdź na stronę moja.biedronka.pl, a następnie scrolluj w dół, aby ujrzeć okno do rejestracji.

Kolejnym krokiem jest spisanie numeru karty Biedronka. Cyfry, jakie musisz przepisać, znajdują się bezpośrednio pod kodem kreskowym. Następnie wpisz kod PIN w okienko, jaki jest umieszczony na karcie Moja Biedronka. Kolejny etap to krótki formularz rejestracyjny, polegający na podaniu najważniejszych informacji takich jak: imię, numer telefonu i adres e-mail. Ostatni krok to wpisanie swojego hasła do konta, a następnie weryfikacja numeru telefonu poprzez wysłanie potwierdzenia w SMS-ie.

karta moja biedronka
Proces rejestracji nie jest skomplikowany

Rejestracja karty Biedronka może przebiegać także w alternatywny sposób. Możemy założyć konto, dzwoniąc pod numer (0-22) 20-53-400, a następnie wybrać numer 1 na klawiaturze swojego smartfona. Proces rejestracji jest identyczny z tym dostępnym w internecie, tylko w tym przypadku niezbędne dane podajemy pracownikowi infolinii. 

Aplikacja Biedronka – karta Moja Biedronka w telefonie

Aplikacja Biedronka to oprogramowanie wprowadzone przez sieć sklepów z jednym głównym celem – usprawnienie codziennych zakupów dla swoich klientów. Jesteś zainteresowany na jakich platformach jest ono dostępne? Aplikacja Biedronka jest dostępna do pobrania dla użytkowników telefonów z Androidem, a także z iOS-em. Do niedawna program lojalnościowy był dostępny tylko w fizycznej formie, przy użyciu plastikowej karty. Obecnie Biedronka połączyła aplikację Biedronka z kartą Moja Biedronka w jedność.

Sprawdź też: Rządowa aplikacja mObywatel – co musisz o niej wiedzieć?

Dla klientów oznacza to wygodę korzystania z programu lojalnościowego, ponieważ obecnie wystarczy nam telefon, aby wychwycić ciekawe promocje, zapłacić za zakupy i zebrać punkty na swoje konto. Aplikacja Biedronka istniała już na rynku aplikacji, jednak teraz przeszła wiele zmian. Do niedawna nie istniała możliwość rejestracji fizycznej karty w aplikacji, natomiast teraz dzięki aktualizacji możemy to wszystko sparować.

Jak pobrać aplikację Biedronka?

Aplikacja Biedronka jest dostępna do pobrania za darmo w Sklepie Play oraz Appstore. Oznacza to, że każdy posiadacz telefonu z systemem Android lub iOS jest w stanie skorzystać z programu lojalnościowego na swoim smartfonie. Jak pobrać aplikację Biedronka? Wejdź w powyższe linki, a następnie pobierz apkę na swoje urządzenie i zainstaluj. Proces pobrania oprogramowania jest prosty i polega na dokonywaniu kroków wyświetlanych na ekranie telefonu.

Karta Moja Biedronka – rejestracja

Gdy już pobraliśmy aplikację na swoje urządzenie przenośne, musimy zarejestrować naszą kartę. Po wejściu w apkę wyświetla nam się możliwość założenia nowego konta (to wybieramy w sytuacji, gdy nie posiadaliśmy dotychczas karty) lub zalogowania się do obecnego konta. Jeżeli jesteśmy już zarejestrowani, to proces podłączenia karty jest banalnie prosty.

aplikacja biedronka
Nowa aplikacja Biedronka oferuje użytkownikom całkiem sporo

Co w sytuacji, gdy chcemy założyć nowe konto? Po naciśnięciu czerwonego przycisku aplikacja Biedronka prosi nas o podanie swojego numeru telefonu, na który przyjdzie kod weryfikacyjny. Warto dodać, że nie musimy go wpisywać, po otrzymaniu SMS-a zostanie on automatycznie wczytany. W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o zaakceptowanie niezbędnych zgód umożliwiających korzystanie z aplikacji.

Po przejściu etapu rejestracji naszym oczom ukaże się poradnik, wprowadzający w aplikację Biedronka. Dzięki niemu dowiesz się, co nowego i ciekawego znalazło się w odświeżonej wersji oprogramowania. Instalacja i proces rejestracji jest prosty i intuicyjny, a zatem nikt nie powinien mieć problemu, by go ukończyć.

Korzyści korzystania z aplikacji Biedronka

Aplikacja Biedronka przyniosła wiele nowych korzyści dla swoich klientów. Odświeżone oprogramowanie zdecydowanie ułatwia zakupy, ale także je uatrakcyjnia! Sieć sklepów przygotowała wraz z nową aplikacją dodatkowe rozwiązania, a oto najciekawsze z nich:

  • możliwość płatności Blikiem bez podawania kodu,
  • wbudowany skaner cen wszystkich produktów,
  • dodanie gazetki wraz z ofertą handlową,
  • możliwość sprawdzenia historii transakcji,
  • karta Moja Biedronka dostępna w wersji wirtualnej,
  • „Shakeomat” – wyjątkowa promocja niespodzianka dostępna raz dziennie,
  • skrócona możliwość szybkiego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Co ciekawe, aplikacja jest dostępna z menu zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dodatkowo możemy dodać do apki nasz sklep, który najczęściej odwiedzamy, aby być na bieżąco odnośnie do dostępności produktów oferowanych w specjalnych cenach. Moja Biedronka pozwala także na sprawdzenie godzin otwarcia naszego sklepu.

Najciekawszymi funkcjonalnościami pozostaje dostępność „Shakeomatu”, który dostarcza codziennie różnorodne promocje dla swoich klientów. Wystarczy potrząsnąć telefonem, aby wylosować jedną obniżkę na dany produkt. Obecność skanera produktów także ułatwia kwestię robienia zakupów. Aplikacja Biedronka i połączenie jej z kartą Moja Biedronka przyniosło wiele udogodnień, które odczują konsumenci. 

A czy Ty posiadasz kartę Moja Biedronka? Rejestracja przebiegła bez komplikacji? Zostaw komentarz!

Sprawdź też: Aplikacja InPost — świetny sposób na otwieranie Paczkomatu i nie tylko. Co jeszcze daje aplikacja InPost?

źródło zdjęcia głównego: promocjomat.pl

10
6

Podziel się:

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *