Samsung Galaxy S22 Obudowa

Technologia

08.11.2021 12:56

Samsung Galaxy S22 – znamy datę premiery!

Telefony i tablety
11
0
0
11
0

Na premierę Samsung Galaxy S22 niewątpliwie czeka wiele zwolenników marki. W związku z tym fani będą zadowoleni z faktu, że właśnie wyciekły kolejne informacje związane z datą premiery, przedsprzedażą oraz dostępnością nowego flagowca w sklepach.

Samsung Galaxy S22 – kiedy premiera?

Nowy rok jak zawsze przynosi mnóstwo nowości na rynku smartfonów. Tak również zapowiada się rok 2022 w przypadku Samsunga. Jednym z najbardziej oczekiwanych modeli jest Samsung Galaxy S22, o którym nieustannie wyciekają plotki. Według najnowszych informacji, które podaje m.in. portal tom’s guide, premiera nowego sztandarowego telefonu Samsung Galaxy S22 ma się odbyć dokładnie 8 lutego 2022 roku o godzinie 16:00 (według strefy czasowej w Polsce) na zaplanowanej konferencji. Co więcej, na ten sam dzień przewidziana jest przedsprzedaż, a z kolei od 18 lutego telefon trafiłby do sklepów.

Czy są to już potwierdzone informacje? Datą premiery podzielił się Jon Prosser z kanału FrontPageTech, któremu kilkakrotnie udało się ujawnić informacje, które później okazywały się prawdziwe. Warto jednak wspomnieć, że jeszcze kilka dni temu krążyła inna plotka na temat premiery Samsunga Galaxy S22. Według Ice Universe miała ona przypadać na ostatni tydzień stycznia.

Sprawdź też: Ranking TOP6 tabletów – najlepsze tablety 2021 r.

Co jeszcze wiadomo o Samsungu Galaxy S22?

Przecieki dotyczą nie tylko daty premiery – choć jak widać, to ta informacja budzi na ten moment najwięcej emocji – ale również parametrów w najnowszym modelu. Według byłego pracownika, znanego jako “Super Roader” telefon na większości rynków otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 898, a nie układ Exynos 2200. Powodem tych zmian mają być rzekome problemy z produkcją podzespołów.

Inne niepotwierdzone informacje dotyczą m.in. ulepszeń do 108-megapikselowego aparatu (ISOCELL HM4 lub ISOCELL HM5) czy wyglądu: w tym m.in. zakrzywionego wyświetlacza oraz wariantów kolorystycznych obudowy. Jak wiadomo jednak, czym więcej informacji wycieka, tym częściej można natrafić na niezgodność z prawdą. Wobec tego na konkretniejsze specyfikacje warto jednak poczekać do zbliżającej się premiery.

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *