złota piłka 2021 robert

Rozrywka

30.11.2021 14:59

Złota Piłka 2021 – Robert Lewandowski i Tom Holland na wspólnych zdjęciach!

Filmy i seriale Newsy
8
0
1
8
0

Złota Piłka 2021 już za nami! Na plebiscycie, poza samymi piłkarzami, znalazło się także wiele znanych nazwisk ze świata show-biznesu, którzy chętnie zapozowali do wspólnych zdjęć. 

W poniedziałkowy wieczór odbyła się gala Złota Piłka 2021, czyli coroczna ceremonia, która ma na celu uhonorowanie najlepszych piłkarzy na świecie. Były wielkie nadzieje, że to nasz Robert Lewandowski zdobędzie tę nagrodę, lecz niestety wynik zawiódł niejednego fana piłki kopanej. 

Wydarzenie to odbyło się w Theatre du Charlet w Paryżu, lecz do samej stolicy Francji piłkarz wraz z żoną przybyli już kilka dni temu. Na samej gali polskie „power couple” stawiło się wyszykowane w iście luksusowe kreacje od Dolce&Gabbana, a przed jej startem para pojawiła się na czerwonym dywanie, gdzie z wielką chęcią pozowali reporterom do zdjęć.

Złota piłka 2021 wynik
Robert Lewandowski wraz żoną zrobili sobie zdjęcie z Tomem Hollandem i Zendayą!

Na kilku fotografiach, Robert pojawia się z nikim innym, jak Tomem Hollandem, który jest odtwórcą m.in roli Spider-Mana w nadchodzącym Spider-Man: Daleko od domu. Poza nim obecna była także rewelacyjna Zendaya, która poza wymienionym wcześniej filmem, zabłysnęła także w takich produkcjach, jak np. Diuna czy Euforia.

Czyżby oznaczało to, że Robert zna się prywatnie z Tomem? Może to znak, że RL9 pojawi się w którymś z nadchodzących filmów z Hollandem w roli głównej? 

„Spider-Man. Bez drogi od domu”–  w kinach od 17 grudnia 2021 r. Bilety już w sprzedaży.
Szukajcie na stronach kin oraz na stronie www.biletnafilm.pl.

Sprawdź też: Spider-Man: No Way Home – trailer już dzisiaj!

8
0

Podziel się:

Komentarze (1)

WOW Nie spodziewałem się ze naprawdę ktoś taki jak Robert Lewandowski spotka się z kimś takim jak Tom Holland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *