Rozrywka

16.12.2021 10:04

Ted Lasso otrzymał świąteczny odcinek specjalny

Filmy i seriale Newsy
6
0
0
6
0

Ted Lasso powróci z trzecim sezonem dopiero w przyszłym roku, ale by umilić fanom czas oczekiwania, opublikowano świąteczny odcinek specjalny wykonany w pełni za pomocą animacji poklatkowej!

Apple TV+ opublikowało właśnie specjalny odcinek świąteczny dla jednego ze swoich największych hitów, którym jest Ted Lasso. Fabuła tego iście zabawnego, lecz krótkiego filmiku skupia się na tytułowym bohaterze, który… zgubił swojego charakterystycznego wąsa! Całość możesz obejrzeć poniżej:

Każdy animowany odpowiednik swojej postaci z serialu jest dubbingowany przez aktorkę lub aktora, który się w nią/niego wciela, czyli w wideo usłyszysz na pewno Jasona Sudeikisa w roli tytułowego Teda Lasso, Brendona Hunta jako trenera Bearda, a Nick Mohammed użyczył głosu Nate’owi. Rebeccą jest nikt inny, jak Hannah Waddingham, Higginsem Jeremy Swift, Keeley Juno Temple, a wiecznie w rolę wiecznie niezadowolonego Roya Kenta oczywiście wciela się Brett Goldstein.

To nie pierwszy raz, kiedy Ted Lasso zamienił się w plastelinę. Pierwszy raz stało się to również z okazji świąt, ale zeszłorocznych, kiedy to intro jednego z odcinków także zostało wykonane za pomocą poklatkowej animacji. Spotkało się z bardzo miłym odbiorem wśród internautów, dlatego nic dziwnego, że twórcy postanowili zrobić nieco dłuższy materiał w tym stylu.

Epizod specjalny perfekcyjnie oddaje urok tej znakomitej komedii, jaką jest Ted Lasso, szczególnie że główny bohater jest wręcz ucieleśnieniem wszystkich cech, które kojarzą się ze świętami – dobrocią, miłością do bliźniego czy też wesołym humorem, którym zaraża się innych. Obydwa dotychczasowe sezony dostępne są dla subskrybentów Apple TV+, także, jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z tym serialem i cenisz sobie dobrą komedię, a na dodatek jesteś fanem piłki nożnej, to zdecydowanie musisz go sprawdzić! 

Zdjęcia do trzeciego sezonu Ted Lasso, mają rozpocząć się w lutym 2022 roku, a kilka miesięcy później miałaby nastąpić jego premiera. Oglądacie peryferie niezbyt rozgarniętego trenera Lasso? Co sądzicie o serialu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach 🙂

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.