Superman i Lois - 2 sezon trailer

Rozrywka

08.12.2021 11:50

Superman i Lois – trailer 2. sezonu dostępny w sieci

Filmy i seriale Newsy
10
0
0
10
0

W lutym tego roku swoją pierwszą emisję miał serial Superman i Lois, a zaledwie miesiąc później zapowiedziano jego kontynuację. Jeszcze pod koniec 2021 stacja The CW przekazuje kolejny prezent w postaci trailera 2. sezonu.

Właśnie dzisiaj – po niespełna czterech miesiącach od finału pierwszego sezonu – do sieci trafił trailer zapowiadający kontynuację Superman i Lois. Wideo promujące opublikowała stacja The CW w mediach społecznościowych, m.in. na oficjalnych profilach związanych z serialem. Nowa seria rozpocznie się na początku 2022 roku. Pierwszy epizod zostanie wyemitowany 11 stycznia, a następne odcinki będą wychodziły cyklicznie co tydzień.

Po zwiastunie można wywnioskować, że Superman będzie musiał się zmierzyć nie tylko z arcyłotrami, ale także z problemami rodzinnymi i narastającym konfliktem z Lois. Brak czasu dla najważniejszych osób i kłopoty w komunikacji z nastolatkami zostają jeszcze mocniej zaakcentowane w drugim sezonie. Oprócz tego w nowych odcinkach do obsady dołączy Ian Bohen – znany z Yellowstone i Teen Wolf: Nastoletni wilkołak. Aktor wcieli się w postać porucznika Mitcha Andersona. Jako pracownik Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych i „nowy szeryf w mieście”, będzie próbował zachęcić Supermana, aby dołączył do jego zespołu.

Superman i Lois – informacje o pierwszym sezonie

Serial Superman i Lois zadebiutował 23 lutego 2021 roku. Produkcja okazała się hitem do tego stopnia, że w dniu swojej premiery osiągnęła największą oglądalność nowej serii w całej historii stacji The CW. Stąd też szybko podjęta została decyzja o planowaniu kontynuacji. Pierwszy sezon ma łącznie 15 odcinków (ostatni został wyemitowany 17 sierpnia) – w Polsce jest do obejrzenia m.in. na HBO GO. W obsadzie znajdują się przede wszystkim:

  • Tyler Hoechlin – Superman/Clark Kent;
  • Elizabeth Tulloch – Lois Lane, żona Clarka i światowej sławy dziennikarka;
  • Jordan Elsass – Jonathan Kent, syn Clarka i Lois;
  • Alex Garfin – Jordan Kent, syn Clarka i Lois.

Superman i Lois nieco różni się od innych produkcji o superbohaterach. Jak zostało wspomniane, serial skupia się nie tylko na walce dobra ze złem, ale także na próbach radzenia sobie z codziennymi stresami związanymi z bycia rodzicem i prozą życia. Dla Clarka Kenta bycie ojcem dwóch synów niejednokrotnie okazuje się bardziej skomplikowane, aniżeli ratowanie świata. Nie jest to zatem tytuł oparty jedynie na wyczynach Człowieka ze Stali – równie istotne okazują się tutaj postacie Lois oraz bliźniaków (Jonathana i Jordana). Pierwszoplanowym bohaterem jest rodzina.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *