Rozrywka

09.12.2021 08:37

Star Wars: The Old Republic – BioWare opóźnia premierę dodatku

Gry Newsy
9
0
0
9
0

Star Wars: The Old Republic będzie obchodziła swoje 10. urodziny 20 grudnia. Przez lata gra otrzymała dziesiątki godzin dodatkowej rozgrywki, z planowaną premierą najnowszego dodatku na 14 grudnia 2021. Niestety nie spędzimy 10. urodzin grając w Legacy of the Sith. Kiedy będzie premiera?

Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith zostanie opóźniony do lutego 2022. BioWare Austin, studio odpowiedzialne za rozwój gry, argumentuje konieczność przeniesienia premiery niezbędnymi dłuższymi testami nadchodzącej zawartości. Keith Kanneg – kierownik projektu – przyznał zmiany w mechanice są znaczące, a przy tym jak istotny będzie ten dodatek dla historii opowiadanej w The Old Republic, studio stara się żeby nic nie stało graczom na przeszkodzie w przeżywaniu wydarzeń z Legacy of the Sith.

Od samego początku istnienia Star Wars: The Old Republic głównym antagonistą rzucającym cień na galaktykę jest Darth Malgus. Pojawił się już w pierwszych zwiastunach gry i szybko został jednym z najbardziej rozpoznawalnych lordów Sith. Nowy dodatek ma skupiać się na jego historii i rozwiązać wątki z nim związane z wcześniejszych rozszerzeń.

Star Wars The Old Republic Legacy of the Sith będzie skupiał się na opowiedzeniu historii Dartha Malgusa.
Darth Malgus pokonał wiele przeciwności, aby zdobyć moc, którą teraz włada.

W Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith przedstawiony zostanie konflikt toczony o planetę Manaan – jedyne miejsce w znanej galaktyce gdzie można znaleźć Kolto. Jako niezbędny składnik wszelkich materiałów leczniczych, Kolto jest pożądane przez obie strony. Dotychczas mieszkańcy planety sprzedawali surowiec obydwu stronom konfliktu, bez opowiadania się po jednej z nich. Dla Imperium Sith było to na dłuższą metę nie do zaakceptowania, więc przy pierwszej nadarzającej się okazji zaatakowali Manaan. Gracze opowiadający się po stronie Imperium będą brać udział w kampanii podboju planety, natomiast gracze Republiki skupiać będą swoje wysiłki na obronie jej niepodległości.

Nie jest to też pierwszy raz kiedy dane nam jest odwiedzić Manaan. Na planetę udajemy się w oryginalnych grach Star Wars: Knights of the Old Republic i jej pojawienie się w grze MMO był bardzo popularną prośbą ze strony graczy. Jak udana będzie ta implementacja? Zobaczymy dopiero w lutym 2022, jednak kiedy prześledzimy wcześniejsze dodatki nie mamy się o co martwić.

Sprawdź też: The Last of Us – Nick Offerman pojawi się w serialu. Kogo zagra?

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.