wiedzmin

Rozrywka

13.12.2021 09:53

Wiedźmin Sezon 2 – nowe zdjęcia z planu filmowego!

Filmy i seriale Newsy
5
0
0
5
0

Już 17 grudnia, światło dzienne ujrzy nowy sezon produkcji Netflixa. Wiedźmin ma zaprezentować widzom nową scenerię, fabuła głównie ma skupiać się zmaganiach Geralta z Ciri. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmowego. Zobacz jakie! 

Aby podsycić atmosferę oczekiwania na kontynuację serialu, Netflix opublikował zdjęcia prezentujące rozmaite sceny, jakie będziemy mogli zobaczyć. W nowym sezonie ujrzymy także niewidziane dotąd postacie jak: Vesemir, Lambert, Coen, Francesca i Eskel. Osoby znane z pierwszego sezonu także znajdą się w kontynuacji serialu. 

Geralt z Ciri | źródło: Jay Maidment
Źródło: Jay Maidment

Wiedźmin Sezon 2 – zdjęcia

Warto przypomnieć sobie, czego możemy się spodziewać po nowej części produkcji. Geralt wraz z Ciri wyrusza do wiedźmińskiej twierdzy – Kaer Mohren. Wszystko po to, aby rozpocząć trening pod rygorystycznym okiem pogromców potworów. Dodatkowo, wizyta Ciri w siedzibie wiedźminów, ma na celu nauczenia jej kontrolowania swoich specjalnych umiejętności. Zapowiada się interesująco. Walk z monstrami także nie zabraknie wedle Netflixa. Trzymamy za słowo.

Sprawdź też: Witcher School — teraz każdy może zostać Wiedźminem. Czy dzięki Witcher School poczujesz się jak Wiedźmin?

Lambert wygląda dość… interesująco | źródło: Jay Maidment
Vesemir spoglądający na Ciri | źródło: Jay Maidment

W oficjalnym opisie na platformie możemy przeczytać co zaplanowali twórcy dla swoich widzów. 

„Przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna – jego rodzinnego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w sobie.”

Na zdjęciach dostrzegamy prawdopodobną walkę Geralta z Bruxą. Ze względu na panujące otoczenie możemy stwierdzić, że jest to posiadłość Nivellena.

Walka Geralta z Bruxą | źródło: Jay Maidment
Źródło: Jay Maidment

Ilustracje prezentują także wiedźmiński trening na wahadle, podstawowym symulatorze walki. Możemy ujrzeć fotografie ze środka Kaer Mohren – nastrój zdjęć jest dość ponury, ale przepełniony specyficznym klimatem. 

Posiedzenie w Kaer Mohren | źródło: Jay Maidment

Drugi sezon serialu będzie znacznie poświęcony Cirilli i Geraltowi, choć do końca nie wiemy co jeszcze przygotował zespół Netflixa. Interesująca pozostaje kwestia ponownego spotkania Wiedźmina z Yennefer, czy nastąpi i jeśli tak, to kiedy? Ciężko się nie zgodzić, że kontynuacja serialu zapowiada się równie ciekawie jak pierwszy sezon. Serial z wiedźmińskim uniwersum odniósł nie lada sukces, a o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego dowiedział się cały świat. 

Źródło: Jay Maidment
Księżniczka Cirilla | źródło: Jay Maidment
Źródło: Jay Maidment

A Tobie jak podobają się ilustracje z drugiego sezonu? Czy czekasz na premierę serialu? Zostaw komentarz. 

5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *