Rozrywka

29.11.2021 13:37

Resident Evil 4 – remake nadchodzi? Wyciekła grafika koncepcyjna

Gry Newsy
14
1
0
14
1

Resident Evil 4 Remake jednak powstaje? Ostatnio coraz częściej plotkuje się o odświeżeniu czwartej odsłony klasycznej serii horrorów. Czyżby niedługo wieści te miały okazać się prawdą?

Jak donosi serwis VGCDC Douglas, czyli aktor, który w serii Resident Evil udziela głosu Albertowi Weskerowi, złamał NDA i podzielił się poufnymi materiałami, które rzekomo są szkicami koncepcyjnymi niezapowiedzianego jeszcze Resident Evil 4 Remake.

Do wycieku informacji o rzekomym powstawaniu odświeżonej czwartej części Resident Evil doszło dwukrotnie. Po raz pierwszy na live streamie, na którym Douglas przyznał się, że wcieli się w Weskera w nadchodzącym remake, a następnie poprzez rzekome rozsyłanie grafiki koncepcyjnej tego bohatera poprzez wiadomości prywatne na Twitterze, w których zresztą prosił fanów, żeby nie przekazywali informacji dalej. Jak widać – nie wyszło.

Nie wiadomo, na ile autentyczny jest to materiał, ale biorąc pod uwagę fakt, że aktor zaraz po całej akcji zniknął nagle z twittera, musi o czymś świadczyć. Całość została udokumentowana przez konto @BewareCreepyVAs i jest widoczna poniżej:

Plotki o rzekomym Resident Evil 4 Remake krążą już niemalże od początku tego roku, a prace nad samym tytułem podobno trwają już od trzech lat. Na razie czekamy na oficjalny komentarz od Capcomu w całej tej sprawie, który być może zakończyć się oficjalną zapowiedzią. 

Resident Evill Village sprzedał się świetnie, Resident Evil 4 to jedna z ulubionych części fanów serii, a remake pierwszych trzech RE cieszą się sporą popularnością, także zapowiedź odświeżonej czwórki jest raczej kwestią czasu. Miejmy nadzieję, że ten wyciek okaże się prawdą i Capcom już za chwile nas zaskoczy.

Graliście w Resident Evil 4? Co sądzicie o tym tytule? Myślicie, że remake to dobry pomysł, czy jednak oryginał jeszcze aż tak źle się nie zestarzał? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: https://www.videogameschronicle.com

14
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.