1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Nowości w uniwersum The Division

Rozrywka

4 miesiące temu

Nowości w uniwersum The Division

Gry
4
1
0
4
1

Od wydania ostatniego dodatku do The Division 2 minęło wiele miesięcy, które fani zmuszeni byli spędzić bez jakichkolwiek informacji o przyszłości serii. Ubisoft zaskoczył jednak wszystkich i przygotował sporo nowości – gra f2p czy nowy content do TD2 to dopiero początek!

Tom Clancy’s The Division: Heartland

Heartland ma jako pierwszy być zaserwowany graczom, jeśli po drodze nie pojawią się żadne komplikacje. Czego możemy się spodziewać? Wielu konkretów nie ma, jednak twórcy zapewniają, że będzie to gra F2P, nie wymagająca posiadania wcześniejszego doświadczenia z serią. Co dokładnie będzie nam serwować? To już gdybanie, jednak krążą pogłoski o większej i lepszej odsłonie znanego z pierwszej części trybu przetrwania.

Ubisoft powierzył pracę nad Heartlandem studiu Red Storm Entertainment, które z pewnością znane jest fanom serii – mają oni doświadczenie w pracy nad The Division 1 i 2, zatem można śmiało przyjąć, że Heartland jest w dobrych rękach. Premiera? Bliżej nieokreślona, wydawca wspomina jedynie o przełomie 2020/2021 roku.

Trwa możliwość zapisów do testów beta.

Ubisoft Forward

Niestety kilka dni temu na oficjalnym twitterze gry potwierdzono, że The Division 2 będzie nieobecne na nadchodzącym wydarzeniu producenta, która stanowi świetne źródło informacji o nowościach szykowanych przez studia podlegające Ubisoftowi. Dla zainteresowanych: Ubisoft Forward odbędzie się w tę sobotę o godzinie 21:00.

W związku z tym nie uzyskamy nowych informacji o The Division 2 Heartland, ani o innych potwierdzonych już oficjalnie, nowościach szykowanych dla fanów serii.

To nie wszystko!

W czasie przedłużającej się ciszy, dotyczącej dalszego rozwijania marki, wielu graczy spisało uniwersum The Division na straty. Ubisoft zaskoczył wszystkich, bo Heartland to jedna z kilku nowości. Massive Entertainment, studio odpowiedzialne za obie odsłony gry, wraz ze wsparciem Ubisoft Bukareszt pracuje obecnie nad nowym darmowym dodatkiem do drugiej odsłony Tom Clancy’s The Division 2.

Informacji praktycznie brak, prócz tego, że będzie on posiadał zupełnie nowy tryb rozgrywki, nowe metody awansowania postaci na kolejne poziomy oraz zwiększenie różnorodności i znaczenia buildów. Kiedy? Premiera przewidziana jest na koniec tego roku.

The Division road map
Mapa przedstawiająca dalszy rozwój serii Tom Clancy’s The Division – jest na co czekać!

Jakby tego było mało, wreszcie wraca temat filmu, o którym słyszeliśmy od dawna. Fabuła inspirowana będzie wydarzeniami, które miały miejsce w pierwszej części. Obsada? Jessica Chastain i Jake Gyllenhaal w rolach głównych. Reżyserem filmu jest Rawson Marshall Thurber, co zostało niedawno oficjalnie potwierdzone. Data premiery owiana jest tajemnicą, jednak z pewnością najwcześniej będzie to rok 2022.

Do tego jeszcze powstająca właśnie książka i odsłona gry na mobilia – uniwersum Tom Clancy’s The Division rozrasta się jak jeszcze nigdy! Fani z pewnością mają na co czekać.

Źródło zdjęć: news.ubisoft.com

4
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.