MoreleTV

Rozrywka

28.12.2021 08:59

MoreleTV charytatywnie: wylicytuj dzień na planie i miłą niespodziankę

moreleTV Newsy Online
20
0
0
20
0

MoreleTV organizują aukcję charytatywną, w której do wylicytowania jest spędzenie dnia na planie filmowym nowego materiału, jaki ukaże się na kanale. Celem jest wsparcie leczenia Marty Gemzy – dziewczynki z ciężką wadą serca.

Zastanawiałeś się nad tym, jak to jest być profesjonalnym youtuberem? Teraz masz szansę przeżyć to osobiście. Zwycięzca licytacji weźmie udział w przygotowaniu materiału z udziałem Kamila Erdiniego.

MoreleTV i Kamil Erdini zapraszają do udziału w aukcji

Zgodnie z opisem aukcji charytatywnej, osoba, która wygra licytację, weźmie udział w przygotowaniu filmu, który zostanie wyemitowany na MoreleTV. W towarzystwie Kamila Erdiniego będzie można zajrzeć na backstage i przyjrzeć się poszczególnym etapom realizacji materiału. Chętny może nawet wziąć w nim udział osobiście!

Na koniec intensywnego dnia, na zwycięzcę czeka miła niespodzianka – zaproszenie na kolację w towarzystwie Kamila.

Aukcja trwa do czwartku, 30 grudnia. Kończy się o godzinie 15:28, dlatego warto obserwować ją już teraz, by nie przegapić swojej szansy na przeżycie niezapomnianej przygody.

moreletv kamil erdini
Zwycięzca licytacji spędzi dzień w towarzystwie Kamila

Liczy się każda złotówka

Celem licytacji jest wsparcie leczenia Marty Gemzy. To dziewczynka, która od pierwszych dni swojego życia zmaga się z bardzo poważną wadą serca, określaną przez medycynę jako  tetralogia Fallota z atrezją pnia płucnego + MAPCA’s. By jej pomóc, konieczna jest skomplikowana operacja, której mogą podjąć się lekarze z kliniki w Rzymie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji. Można również wesprzeć leczenie Marty przekazując wsparcie finansowe za pomocą Siepomaga.pl.

Zwycięzcy już teraz gratulujemy i dziękujemy za hojność i otwarte serce. Życzymy niezapomnianych wrażeń!

20
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *