gry za darmo online wolni farmerzy

Rozrywka

17.01.2023 15:41

Gra online Wolni Farmerzy – kto powinien zagrać?

Gry Online
3
0
0
3
0

Wolni Farmerzy to prosta gra online, w której rozwijamy swoją farmę i staramy się stać prawdziwym potentatem. Jak się w aplikacji Wolni Farmerzy gra i o jakich funkcjach warto przede wszystkim wspomnieć?

Gry przeglądarkowe co prawda mają już swój czas świetności za sobą, lecz wcale nie oznacza to, że w odmętach Internetu nie jesteśmy w stanie znaleźć dla siebie niczego interesującego. Dobrym przykładem są tutaj Wolni Farmerzy. To wciągająca i niezwykle intuicyjna gra, która pozwala na odstresowanie się w swojskim i spokojnym klimacie!

Wolni Farmerzy – co to za gra? Dla kogo?

Gra Wolni Farmerzy to prosta gra przeglądarkowa z gatunku MMO, stworzona przez niemieckie studio Upjers. Celem gry jest rozwijanie swojej własnej farmy w fikcyjnej miejscowości El Farmado. Gracz jako farmer otrzymuje wiele narzędzi, dzięki którym jest w stanie zwiększać efektywność swojego przybytku. Dzięki temu nasza farma online będzie w stanie coraz mocniej się rozwijać. Gama produktów, które jesteśmy w stanie hodować, jest naprawdę spora, dzięki czemu możemy w prosty sposób dostosować profil naszej farmy do własnych preferencji.

Gra posiada prostą ekonomię, której głównym centrum jest targ. Możemy na nim sprzedawać swoje produkty, inwestować w reklamę i tym samym przyciągać coraz to większą liczbę klientów. Farmerzy są również w stanie łączyć się ze sobą w kluby, dzięki czemu są sobie w stanie wzajemnie pomagać i rywalizować z innymi klubami. W przypadku aplikacji Wolni Farmerzy gra jest niezwykle intuicyjna i posiada bardzo niski próg wejścia, co z pewnością może przekonać do siebie nawet osoby, które nie posiadają w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Szybko zrozumiemy w świecie gry Wolni Farmerzy, gdzie są questy, jak odpowiednio rozwijać swoją farmę i co robić, by stać się prawdziwym potentatem.

https://www.youtube.com/watch?v=v-SNyW88NQY

W grze Wolni Farmerzy questy są bardzo ważną częścią całej rozgrywki. Czasem następują one sezonowo, innym razem zaś gracz może się na nie napotkać w trakcie codziennej rozgrywki. Za ich pomocą możemy zdobywać nowe artykuły lub wyposażać swoje ranczo. 

Jedynymi rzeczami, które są od nas wymagane, to połączenie z Internetem oraz urządzenie do grania. W grze Wolni Farmerzy aplikacja na telefon niestety nie jest dostępna, lecz gra obsługuje wszelkie działanie wymagane do obsługi aplikacji mobilnych. Gra na urządzeniach przenośnych nie jest więc żadnym problemem. 

Sprawdź też: Farmerama – gra strategiczna online o prowadzeniu farmy

Od kiedy można grać w grę online Wolni Farmerzy?

Gra zostało uruchomiona w grudniu 2009 roku i od tego momentu otrzymujemy możliwość gry online z użytkownikami z całego świata. Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej, co ma swoje spore plusy – w przypadku gry Wolni Farmerzy logowanie jest szybkie i proste, dzięki czemu szybko zabierzemy się za ulepszanie naszej farmy.

kody rabatowe telefony

Czy gra Wolni Farmerzy jest darmowa?

Produkcja oferuje nam możliwość gry za darmo online i tak naprawdę nie musimy wydawać ani złotówki, by rozwijać swoje farmerskie imperium. Pozwala to bardzo szybko wejść do świata gry i od razu zabrać się za rozwijanie swojej farmy. Nie każda gra online oferuje możliwość całkowicie darmowego doświadczenia – zewsząd jesteśmy bombardowani chociażby mikrotransakcjami. W tym przypadku jest jednak na szczęście trochę inaczej, choć oczywiście system mikropłatności również możemy tutaj uświadczyć. Nie potrzebujemy ich jednak, by móc cieszyć się rozgrywką – questy Wolni Farmerzy są możliwe do wykonywania całkowicie za darmo.

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *