Rozrywka

06.12.2021 12:27

Fortnite – nadciąga Rozdział 3. Jakie nowości przygotował Epic Games?

Gry Newsy
9
0
0
9
0

Fortnite – nadchodzi trzeci rozdział! Studio Epic Games udostępniło zajawkę Rozdziału 3. gry Fortnite. Na filmie możemy zobaczyć zawartość nowej przepustki bitewnej.

Firma Epic Games nie przestaje rozpieszczać fanów gry Fortnite. Po widowiskowym finale Rozdziału 2., który zakończył się inwazją obcych i wywróceniem Wyspy do góry nogami, przyszła pora na start kolejnej serii rozgrywek. Poniżej możecie obejrzeć nagranie wieńczące Rozdział 2. Fortnite.

Sprawdź też: Fortnite – Air Jordan ponownie w grze

Zawartość Rozdziału 3. Fortnite. Nowe mechaniki, Spider-Man, The Rock i nie tylko

Do sieci trafił oficjalny zwiastun zawartości, jaką przyniosła pierwsza przepustka bojowa Rozdziału 3. gry Fortnite. Nagranie z polskim dubbingiem obejrzycie poniżej.

Wśród nowych mechanik pojawiło się szybsze zbieranie surowców. Możemy zrobić użytek z praw fizyki i na przykład ściąć drzewo w taki sposób, by spadło na budynki czy inne krzaki. Dzięki temu niektóre obiekty rozpadną się, zapewniając więcej zasobów do budowania.

Bohaterowie są teraz bardziej mobilni dzięki wślizgom oraz umiejętności huśtania się na pajęczynie Spider-Mana. Drugą zdolność uzyskamy, jeśli zdobędziemy w trakcie meczu specjalne rękawice wspomnianego superbohatera.

Skórkę z wizerunkiem Spider-Mana będziemy mogli odblokować przy okazji postępów poczynionych w ramach przepustki bitewnej. Oprócz tego otrzymamy możliwość zdobycia The Foundation, którym okazał się aktor Dwayne „The Rock’’ Johnson, i innych bohaterów. 

Warto także wspomnieć o systemie tworzenia obozów, w których będziemy przechowywać wyposażenie na następny mecz. Ciekawym dodatkiem jest też Korona Zwycięzcy, którą przywdziejemy, jeśli odniesiemy sukces w poprzedniej rozgrywce. Za przeżycie na polu bitwy z koroną na głowie uzyskamy więcej doświadczenia, a za kolejną wygraną specjalną emotkę. Rozdział 3. jest już dostępny.

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.