Rozrywka

02.12.2021 08:24

Fortnite – Air Jordan ponownie w grze

Gry Newsy
15
0
0
15
0

W Fortnite powracają skiny Air Jordan w nowej odsłonie. Oprócz nowych przedmiotów przygotowano strefę Jumpman oraz specjalne wyzwania.

To nie pierwszy crossover Fortnite z marką Air Jordan – pierwszy raz współpraca rozpoczęła się już w 2019 roku, podczas rozdziału 1 w sezonie 9. Teraz marka ponownie wraca do gry, wraz z nowymi skinami. Przedmioty, które można już dzisiaj zakupić w sklepie Fortnite, inspirowane są słynnymi butami Air Jordan XI Cool Grey z 2001 roku. Zgodnie z tym, co ogłosili twórcy na oficjalnej stronie, gracze będą mogli zakupić następujące dodatki:

  • strój Hangtime (Lot do kosza),
  • strój Swish (Czysty rzut),
  • plecak Cool Grey,
  • emotka Dunk on ‘Em (wsad).

Sklep z przedmiotami został zaktualizowany dzisiaj – 2 grudnia o godzinie 1:00, a zestaw Cool Grey kosztuje 1800 V-dolców. To jednak jeszcze nie wszystko, co zostało przygotowane dla graczy w ramach współpracy z marką Air Jordan.

Fortnite – wyzwania w strefie Jumpman

Po zakupie zestawu gracze będą mieli możliwość za darmo odblokować dodatkowe przedmioty, biorąc udział w wyzwaniach w specjalnie przygotowanej strefie Jumpman. Do zdobycia będą style do strojów Hangtime i Swish, a także specjalne graffiti. Jak tego dokonać? Należy ukończyć wyzwania trickshotowe w następującej ilości:

  • 6 wyzwań – nagroda: styl niebieski do stroju Hangtime i styl ciemny do stroju Swish;
  • 10 wyzwań – nagroda: styl srebrny do stroju Hangtime i Swish;
  • 12 wyzwań (przed godziną 20:00 4 grudnia) – nagroda: graffiti „pod samym koszem”.

Po ukończeniu wszystkich 12 wyzwań czeka nas jeszcze jedna niespodzianka: odblokowane zostaje tajne pomieszczenie – galeria sław, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności przy jeszcze trudniejszych wyzwaniach. Oprócz tego twórcy ogłosili, że 12 grudnia po godzinie 1:00 w strefie Jumpmana będzie można odblokować style strojów. Trzeba będzie wtedy skorzystać ze specjalnego kodu: 5519-3138-2454.

Air Jordan w Fortnite w 2019 roku

Jak zostało wspomniane, przedmioty Air Jordan już wcześniej zawitały w grze Fortnite. Podczas aktualizacji doszły oczywiście skiny, ale nie tylko. W tym czasie dodano m.in. nowy rywalizacyjny tryb okresowy – Odjazd Centralny, czyli rozgrywkę polegającą na zbieraniu złota przez dwie drużyny w celu pobicia ustanowionego czasu.

Ówczesne stroje, choć z tym samym logo, to jednak znacznie różniły się od tych, które zostały wprowadzone obecnie. Ma to związek m.in. z tym że teraz wzorowano się na butach Air Jordan XI Cool Grey z 2001 roku. Pytanie jednak, które bardziej przypadną graczom do gustu. Czy zainteresowanie będzie równie duże, jak wtedy?

Sprawdź też: Fortnite znika z Chin – jakie są tego powody?

15
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.