Fallout76

Rozrywka

09.12.2021 11:46

Fallout 76 – nowy sezon i Równonoc Ćmoczłeka. Co o nich wiemy?

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Już od wczoraj, wszyscy stali rezydenci Apallachów mogą cieszyć się nową aktualizacją do gry Fallout 76. Co nowego dodała więc Bethesda? Czym jest tajemnicze wydarzenie sezonowe związane z Ćmoczłekiem? Czego chce Zorbo?

Nowy sezon “Zemsta Zorbo”

Zorbo, czyli Imperator Wszechświata (nazywany tak przez samego siebie) powraca i jest naprawdę wkurzony! Nie mogąc pogodzić się z przegraną w “Legendarnym Wyścigu” z Kapitanem Kosmosem, zebrał (a przynajmniej planuje zebrać!) ekipę galaktycznych szubrawców, która wspomoże go w niecnym procederze pomszczenia swoich niepowodzeń!

Tyle jeśli idzie o zarys fabularny najnowszego sezonu, który jest dostępny dla graczy od wczoraj – czego możemy się po nim spodziewać? Novum jest niewątpliwie plansza S.C.O.R.E., za pomocą której wcielisz się w kosmicznego niegodziwca, w trakcie jego starań werbunkowych do kosmicznej wesołej kompanii.

Będzie się to wiązać z szeregiem nagród do odblokowania, elementów kosmetycznych, nowych sojuszników do zdobycia i zainkasowania sporych sum waluty dostępnej w grze. Dodatkowo, jak miało to miejsce w innych sezonach, możemy ponownie przekroczyć rangę 100 (aż do końca trwania wydarzenia). Każdy kolejny level powyżej setnego, wiązać się będzie z nowymi nagrodami, zatem warto grać!

“Równonoc Ćmoczłeka” czyli wydarzenie sezonowe

Aktualizacja “Noc Ćmy” to także nowe wydarzenie sezonowe zatytułowane “Równonoc Ćmoczłeka”. Wraz z nim, w Apallachach pojawią się tajemniczy kultyści, którzy osiedli w miasteczku Point Pleasant. Sekta jaką tworzą (zwana sektą “Oświeconych”), planuje przywołać Mądrego Ćmoczłeka. Wasza pomoc będzie jednak niezbędna – chrońcie ich i doprowadźcie rytuał do końca, a nagroda od Ćmoczłeka będzie sowita.

Wydarzenie to będzie wiązać się z licznymi nagrodami, powiązanymi tematycznie z Ćmoczłekiem. Uważajcie jednak na liczne niebezpieczeństwa oraz reprezentantów przeciwnych kultów. Wydarzenie potrwa do 21 grudnia i odbywać się będzie co każdą równą godzinę w grze.

Co zostanie ulepszone?

Oprócz nowości związanych z sezonem i wydarzeniem, aktualizacja niesie ze sobą ulepszenia dla istniejących już w grze funkcji. Na pierwszy plan wysuwają się zmiany związane z ograbianiem pokonanych przeciwników z lootu (itemy będą teraz wyświetlane zbiorczo dla wszystkich pokonanych niemilców w danym miejscu). Miłą zmianą wydaje się też dzielenie legendarnymi łupami z pokonanych przeciwników – od teraz każdy, kto będzie blisko otrzyma cenną nagrodę. Do tego kółko na klucze w Pip-Boyu, personalizacja kolorów Pip-Boya, zwiększenie ilości dostępnej amunicji i inne.

Całkiem sporo tego! O wszystkim możecie poczytać pod tym adresem. Aktualizacja oznaczona numerem kodowym 1.6.2.16 jest dostępna od wczoraj dla posiadaczy gry Fallout 76 na wszystkich platformach.

Źródło: bethesda.net

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *