call of duty modern warfare

Rozrywka

17.12.2021 12:16

Call of Duty: Modern Warfare 2 niestety trafi na konsole poprzedniej generacji

Gry Newsy
6
0
0
6
0

Call of Duty: Modern Warfare 2, czyli kontynuacja ciepło przyjętego reebotu z 2019 roku, ma podobno pojawić się już w tym roku. Liczysz na next-genowe wrażenia? Niestety mam złe wieści.

Według wielu doniesień tegoroczną odsłoną jednej z najbardziej dochodowych marek Activision ma być właśnie Call of Duty: Modern Warfare 2, które miałoby kontynuować historię opowiedzianą w Modern Warfare z 2019 roku. Fani mieli wielką nadzieję, że tym razem gra pojawi się wyłącznie na konsolach nowej generacji, aby przekonać się, jak next-genowy CoD potrafiłby wciągnąć. Niestety nie mają na co liczyć.

Jeżeli wierzyć słowom Toma Hendersona, człowieka, który jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł, jeżeli chodzi o przecieki związane z tą serią to gracze ponownie będą musieli obejść się ze smakiem, bo rzekome Modern Warfare 2 pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Henderson dodaje jednak, że podobno Modern Warfare 2 ma być ostatnią odsłoną tworzoną z myślą także o starszych platformach, ale to wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała sprawa dostępności PlayStation 5 i Xbox Series X w dwóch ostatnich kwartałach tego roku. Jeżeli dalej będą niedobory, to Call of Duty 2023 również pojawi się na PS4 i X1.

Nadchodzący CoD zapewne dalej będzie iście przyjemnym FPS, szczególnie że prawdopodobnie graczom będzie dane pokierować takimi postaciami jak John ”Soap” McTavish, Kyle “Gaz” Garrick czy Ghost – tych panów raczej nie trzeba przedstawiać weteranom serii.

Czekacie na kolejną odsłonę Call of Duty? Czy może zawiedliście się tegorocznym Vanguardem i już odpuszczacie sobie serię? Dajcie znać w komentarzach!

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *