Rozrywka

04.01.2022 14:09

Call of Duty 2022 z nowymi doniesieniami. Powrócą stare mapy?

Gry Newsy
4
0
0
4
0

Internet kipi od najnowszych przecieków w sprawie Call of Duty 2022: Modern Warfare 2. Wedle najnowszych doniesień, najnowsza część od Activision może być gratką dla graczy pamiętających edycję z 2009 roku. Czego konkretnie się dowiedzieliśmy?

Wieści na temat najnowszej odsłonie kultowej serii gier pochodzą od Toma Hendersona – znanego pisarza branżowego i informatora. To właśnie on opublikował film na platformie YouTube, w którym opisuje swoje spostrzeżenia dla swoich widzów. Z materiału możemy dowiedzieć się, że gracze w nadchodzącej części powinni otrzymać między innymi klasyczne mapy z Modern Warfare 2. Oczywiście to nie wszystko.

Sprawdź też: Call of Duty 2022: Modern Warfare 2 – data premiery, przecieki, najważniejsze informacje

Informator dodatkowo podpowiada, że w grze wcielimy się w żołnierzy amerykańskich sił specjalnych, a sama rozgrywka nie będzie taka prosta jak dotychczas. Twórcy rzekomo pracują nad nowym, unikalnym systemem sztucznej inteligencji. Otrzymane obrażenia również mają być odczuwalne znacznie bardziej – postrzelenie w kończynę może ją wykluczyć z użytku. Brzmi ciekawie, prawda? Zobaczcie oryginalny materiał z przeciekami najnowszego tytułu.

Powrót starych map byłby jednak czymś bardzo wyjątkowym. Każdy, kto grał w Modern Warfare 2, z pewnością się ucieszy, z faktu możliwości ponownego przeżycia miłych chwil w nowej, ulepszonej (miejmy nadzieję) części. Klasyczne lokacje miały pojawić się już w remasterze tego kultowego tytułu, jednak twórcy wstrzymali się z ich dodaniem – właśnie po to, aby zaimplementować je w Call of Duty 2022. 

Tom Henderson to osoba znana wśród fanów serii. Jego domniemania wielokrotnie się potwierdzały przy nowych odsłonach Call of Duty. Choć ma on na koncie kilka dobrych typowań, sam zaznacza, że jego informacje należy traktować z lekkim przymrużeniem oka, ponieważ to wciąż spekulacje, a nie oficjalne wiadomości. Tradycyjnie będziemy musieli poczekać na komunikat od Activision. Być może nadejdzie on już niedługo, bo według informatora, Call of Duty 2022 ma mieć premierę jeszcze w tym roku.

źródło zdjęcia: charlieintel.com

4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.