assassin's creed: valhalla god of war

Rozrywka

08.12.2021 12:30

Assassin’s Creed: Valhalla może dostać obszerne DLC w stylu God of War

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Powstają dwa nowe dodatki do Assassin’s Creed Valhalla? Znany z trafnych przecieków insider Tom Henderson informuje, że Ubisoft dostarczy fanom ponad 40 godzin dodatkowej rozgrywki.

Z wpisów Toma Hendersona na Twitterze dowiadujemy się, że Ubisoft pracuje nad obszernym rozszerzeniem do Assassin’s Creed Valhalla. Insider podaje też, że DLC zadebiutuje w marcu 2022 roku. Ma ono dostarczyć fanom ok. 40 godzin dodatkowej zabawy i przypominać stylem rozgrywki słynne God of War. Drugi dodatek, jak sugeruje przeciek, pojawi się natomiast jeszcze w tym roku.

Czy fani wikińskiej odsłony Assassin’s Creed mają na co czekać?

Od wydania Assassin’s Creed Valhalla minął ponad rok. Nowa zawartość na pewno byłaby więc miłą niespodzianką, aczkolwiek na tę chwilę tytuł i tak jest już bardzo obszerny.

Jak dotąd gracze otrzymali dwa duże dodatki: Oblężenie Paryża i Gniew Druidów. W kontekście nowej zawartości Tom Henderson mówi o 40 godzinach zabawy, co oznaczałoby, że przyszłoroczne DLC będzie jeszcze obszerniejsze od tych dotychczasowych.

Drugi dodatek, który póki co nie doczekał się żadnej oficjalnej wzmianki, ma ukazać się jeszcze w tym roku. Do jego końca zostało mało czasu, ale plotkuje się o ujawnieniu produkcji na tegorocznym The Game Awards (gala odbędzie się 9 grudnia).

Plotki dotyczące trzeciego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla pojawiały się już wcześniej. Gracze dokopali się do informacji o czymś, co nosi nazwę Dawn of Ragnarok. Na forach przewijały się spekulacje sugerujące, że jest to tytuł nadchodzącego DLC. Jednak rozszerzenie nigdy nie zostało oficjalnie ogłoszone.

Przecieki Toma Hendersona bardzo często znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. To z pewnością napawa dużą nadzieją. Pozostaje czekać – dobre wieści mogą pojawić się na dniach (np. podczas jutrzejszego TGA). Mimo wszystko warto jednak pamiętać, że są to tylko plotki, a nie informacje potwierdzone przez Ubisoft.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *