assassin's creed origins 60 fps

Rozrywka

22.12.2021 13:14

Assassin’s Creed: Origins wkrótce stanie się jeszcze lepsze

Gry Newsy
7
0
1
7
0

Firma Ubisoft poinformowała, że ulepszy jedną ze swoich produkcji, a konkretnie Assassin’s Creed: Origins. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S mają na co czekać.

21 grudnia mogliśmy świętować dzień Assassin’s Creed, czyli popularnej serii przygodowych gier akcji z otwartym światem osadzonych w różnych epokach historycznych. Z tej okazji twórcy wspomnianego cyklu, francuska firma Ubisoft, opublikowali na oficjalnym profilu Twitter marki wpis z podziękowaniami.

W wiadomości czytamy: „Nieważne czy jesteście wiernymi fanami, czy dopiero odkryliście Assassin’s Creed, chcemy Wam podziękować za bycie częścią tej społeczności. Wasze nieustające wsparcie, pasja i czuwanie nad uniwersum onieśmielają nas każdego dnia.”

Co więcej, firma Ubisoft zdradziła, że w przyszłości ukaże się aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Origins, która ulepszy tę produkcję pod względem technicznym.

Assassin’s Creed: Origins otrzyma wsparcie dla 60 fps

O jakim ulepszeniu mowa? Firma Ubisoft chce wprowadzić do Assassin’s Creed: Origins wsparcie dla 60 klatek na sekundę w wersjach na konsole nowej generacji. Obecnie uruchamiając grę na PlayStation 5 lub Xboksie Series X|S we wstecznej kompatybilności gra działa jedynie w 30 fps.

Warto wspomnieć, że nowsze pozycje z serii, takie jakie Assassin’s Creed: Odyssey oraz Assassin’s Creed: Valhalla, otrzymały podobną aktualizację już jakiś czas temu. W efekcie posiadacze konsolowych wydań wspomnianych dzieł mogą cieszyć się większą płynnością na urządzeniach nowej generacji.

Najwidoczniej francuski Ubisoft nie chciał zostawić ich starszego brata w tyle i również AC Origins zaoferuje możliwość zabawy w 60 fps. Niestety firma nie podała choćby przybliżonej daty implementacji aktualizacji. Być może będzie to swego rodzaju prezent pod choinkę. Mimo wszystko lepiej uzbroić się w cierpliwość.

7
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *