1. Scroll
  2. /
  3. Promocje
  4. /
  5. Price Man (14.02.22) – przegląd promocji na początek tygodnia

Promocje

14.02.2022 16:33

Price Man (14.02.22) – przegląd promocji na początek tygodnia

Gadżety Komputery
3
0
0
3
0

14 lutego to nie tylko Walentynki – wraz z poniedziałkiem rusza nowa rotacja produktów, które objęte są promocją Price Man. Zobacz czym zaskoczy Cię sklep Morele.net – przyjrzyjmy się najlepszym okazjom cenowym.

Polecamy regularnie odwedzanie wskazanego adresu – dlaczego? W każdy poniedziałek, środę i piątek możecie znaleźć pod nim masę fantastycznych produktów w niższych cenach. Promocje Price Man bywają naprawdę rozbudowane i obejmują wiele rodzajów sprzętu. Jeśli jest coś co wpadnie Wam w oko, wystarczy, że przy realizacji zamówienia posłużycie się kodem PRICEMON.  Po jego aktywacji, cena spadnie o sugerowaną na stronie wartość.

Jedyne o czym musicie pamiętać to to, że promocje na wybrane produkty obowiązują do środy, lub do wyczerpania danego asortymentu (wystawione promocje są ograniczone pod względem ilości i obowiązują do wyczerpania zapasów). Zobaczmy co zasługuje na szczególne wyróżnienie w ramach poniedziałkowej rotacji.

Price Man

Buty trekkingowe męskie

Pogoda za oknem staje się coraz lepsza, co wielu z Was skłania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Jedna z nich są wyprawy w trudnym terenie – co jeśli nie macie odpowiedniego sprzętu? W sukurs przybywa Price Man i promocje na buty trekkingowe dla mężczyzn. Wśród nich znajdziecie m.in:

Pralki

Po długiej i trudnej wyprawie, ubrudzone odzienie należy wyprać. Jeśli zastanawiacie się nad nową pralką, polecamy sprawdzić sekcję tych produktów, których ceny są obniżone do środy. Znajdziecie tam sporo modeli renomowanych producentów jak Samsung, LG, Whirlpool, etc.

Piekarniki do zabudowy

Szukasz nowego piekarnika? Trafiłeś idealnie – Price Man oferuje kilkanaście modeli pod zabudowę, których ceny mogą być zredukowane nawet o 37%!

Powerbanki

Powerbanki to bardzo przydatne urządzenia. Wraz z początkiem tygodnia macie szansę na zakup tego urządzenia w okazyjnej cenie. Upusty są spore, zatem oszczędności poczynione przy zakupie będą zauważalne.

Reklama

Zasilacze awaryjne UPS

Jeżeli nie chcecie, aby Wasze urządzenie narażone było na utratę danych przez przerwy w dostawie prądu, zasilacz awaryjny będzie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie te potrafią być drogie, na szczęście Price Man ma dwa Was kilka wyborów, których ceny zostały odpowiednio przycięte.

Pragniemy nadmienić raz jeszcze, że to tylko wierzchołek góry lodowej – więcej promocyjnych okazji znajdziecie pod tym adresem. Wystarczy wybrać produkt, aktywować kod PRICEMON i zakupy staną się mniej obciążające finansowo.

Odwiedź nasze social media! Jeśli lubisz zamieszczane przez nas materiały i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na scroll.morele.net – koniecznie zajrzyj na nasz facebookowy profil. Zapraszamy też na scrollowy instagram, gdzie bliżej zapoznasz się z naszą redakcją!

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.