WOŚP

Promocje

08.02.2023 12:17

Licytacja komputera od Morele.net dla WOŚP – pomóż i wygrywaj!

Komputery Podzespoły Zakupy
11
0
0
11
0

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji, która dotyczy gamingowego komputera od Morele.net, Intela i Gigabyte’a. Dołóż swoją cegiełkę do pomocy dla WOŚP i zdobądź PC, któremu nie sprawi kłopotów żadna gra.

Choć finał 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już za nami, aukcje, których dochód jest przekazywany na rzecz fundacji, wciąż trwają. Sklep Morele.net bierze czynny udział w akcji, której celem jest gromadzenie funduszy na walkę z sepsą. Przejawem wsparcia dla fundacji Jurka Owsiaka jest licytacja komputera Game X G900, który jest ufundowany przez Morele.net, Gigabyte’a oraz Intel. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji.

WOŚP

Game X G900, czyli prawdziwie gamingowa bestia

W tym roku razem z Intelem, Morele.net, Gigabyte i WOŚP możesz zrobić coś dobrego i jednocześnie stać się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju komputera do gier. Ta mocarna gamingowa bestia ukryta została w unikatowej, przygotowanej specjalnie na tę okazję obudowie. Cały dochód ze sprzedaży trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a więc jest o co grać!

Specyfikacja:

  • Procesor: Intel Core i9-12900K, 3.2 GHz, 30 MB, BOX,
  • Płyta Główna: Gigabyte Z690 AORUS Master,
  • Karta Graficzna: Gigabyte RTX 4080 Xtreme Waterforce WB 16GB GDDR6X,
  • Dysk SSD: Aorus Gen4 7000s 2 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe,
  • Zasilacz: Gigabyte Aorus P 1200W,
  • RAM: Gigabyte AORUS, DDR5, 32 GB, 5200 MHz, CL40,
  • Obudowa: Specjalnie stworzona na to wydarzenie,
  • System: Windows 11 Pro.

Komputer z mocnymi podzespołami, takimi jak procesor Intel Core i9-12900K oraz karta graficzna GeForce RTX 4080 to marzenie większości graczy. Wystawiony na aukcję WOŚP egzemplarz został specjalnie przygotowany, aby wesprzeć legendarną już w Polsce akcję charytatywną. Co więcej, ten gamingowy PC został zamknięty w specjalnej obudowie o niepowtarzalnym kształcie.

Game X G900 zdobi podświetlane logo Morele, Intela oraz AORUS, ale to nie wszystko – nietypowa obudowa wyposażona została w specjalny system chłodzenia. Zamontowane na ruchomych panelach chłodnice mogą się zwijać i rozwijać niczym skrzydła drapieżnego ptaka. Do niego zresztą nawiązuje logo AORUS i kształt obudowy. To prawdziwy unikat, który będzie fantastycznie prezentował się na Twoim biurku.

Jeżeli jesteś fanem customowych pecetów, nie możesz przejść obojętnie obok tego wydarzenia. Na chwilę pisania tego newsa, do końca aukcji pozostało niewiele czasu (wydarzenie kończy się dokładnie w niedzielę 12 lutego 2023 o godzinie 15:00). Zapraszamy do pomocy i jedynej w swoim rodzaju okazji do zdobycia peceta marzeń.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu
11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *