lotto online

Poradniki

31.01.2023 15:51

LOTTO online – rejestracja, jak grać i jak sprawdzić kupon

Gry Online
4
0
0
4
0

LOTTO online pozwala nam na uczestnictwo w grach liczbowych czy bawienie się w zdrapki bez wychodzenia z domu. Co jeszcze oferuje nam ten portal, jak sprawdzić kupon i jak rozpocząć zabawę z LOTTO online?

Każdy z nas chce od czasu do czasu spróbować swojego szczęścia, a możemy robić to na wiele różnych sposobów. Bez wątpienia jednak jedną z najpopularniejszych metod w naszym kraju jest udanie się do punktu LOTTO, by skreślić liczby na specjalnym blankiecie, czy kupić zdrapkę. Czasy jednak mkną do przodu i nawet takie usługi ulegają pewnym przemianom, dlatego też dostępne jest LOTTO przez Internet, często spotykane pod nazwą LOTTO online.

Serwis obsługiwany i zarządzany przez Totalizatora Sportowego pozwala nam na uczestnictwo w grach i zakładach oferowanych przez LOTTO bez wychodzenia z domu. Co jednak dokładnie oferuje nam gra LOTTO w sieci? Jak dołączyć do gry LOTTO online i co dokładnie ten portal nam oferuje? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Sprawdź też: Nowe gry – premiery gier i newsy. Nowości świata gier

LOTTO online – jak się zarejestrować?

W przypadku LOTTO online rejestracja jest dość prosta, choć obarczona pewnymi ograniczeniami. Wszystko po to, by przed udziałem w zabawie chronić osoby niepełnoletnie i nie dopuścić do udziału oszustów. Musimy wypełnić specjalny formularz, w którym poza podstawowymi informacjami podajemy numer PESEL i numer konta bankowego. Jako że uczestnictwo w loteriach i grach liczbowych stanowi obrót gotówką, niezbędne jest również przesłanie skanu dowodu osobistego. Procedurę rejestracji można uprościć do minimum potwierdzając tożsamość przy pomocy usługi Moje ID świadczonej przez największe banki w Polsce.

Gdy twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane przez LOTTO online, logowanie pozwoli ci wziąć udział w grach organizowanych przez ten serwis.

lotto online
LOTTO online – graj bez odwiedzania kolektury

Co znajdę w LOTTO online?

LOTTO online oferuje nam wiele z tego, co typowe kolektury, lecz w wirtualnej przestrzeni. Otrzymujemy możliwość zabawy na wiele różnych sposobów. Przeanalizujmy więc teraz każdy z nich, by wiedzieć, gdzie możemy próbować szczęścia.

Losowania

Oczywiście jednym z najważniejszych aspektów będzie losowanie LOTTO online. Bez wychodzenia z domu możemy puścić kupon liczbowy, dzięki czemu nie będziemy musieli robić tego na charakterystycznych karteczkach Możemy wybierać spośród wielu ich rodzajów – zwykłe LOTTO, Euro Jackpot (gra rozpościerająca się na wiele państw Europy z najwyższą pulą nagród), Keno, Multi Multi czy Mini LOTTO.

Gierki

Gierki w LOTTO online to wyjątkowy sposób na sprawdzenie swojego szczęścia w sposób, jakiego nie możemy spróbować w stacjonarnych zakładach. Są to, jak sama nazwa wskazuje, specjalne minigry, które oczywiście opierają się na losowości. Możemy w nich wygrywać mniejsze lub większe sumy, choć pula nie jest aż tak imponująca jak w przypadku losowań. Z drugiej jednak strony finansowy próg wejścia jest o wiele niższy. Jeżeli więc zastanawialiście się w przypadku LOTTO jak grać online śpieszymy z odpowiedzią – na wiele innowacyjnych sposobów!

Zdrapki

Nie mogło zabraknąć prawdziwej klasyki, którą niewątpliwie są zdrapki LOTTO online. Ich katalog jest naprawdę ogromny, dzięki czemu możemy przebierać w zależności od ceny zdrapki oraz ewentualnej głównej wygrany. Wybór jest spory i każdy bez wątpienia będzie w stanie natrafić na LOTTO zdrapki online idealne dla siebie!

Sprawdź też: PS Plus – luty 2023. Darmowe gry w PlayStation Plus

Jak sprawdzić kupon LOTTO online?

Osoby niezaznajomione z mechanizmem internetowego serwisu LOTTO mogą się zastanawiać, jak sprawdzić kupon LOTTO online. Jest to jednak niezwykle proste dzięki wyszukiwarce wyników. Historia obejmuje również zakłady z przeszłości, dlatego nawet z kilkudniowym opóźnieniem możemy upewnić się, czy nasz kupon jest wygrany. Wystarczy wejść w interesującą nas grę, kliknąć opcję Zobacz wszystkie wyniki, następnie odnośnik Zobacz wygrane i zaznaczyć liczby z naszego kuponu.

Warto pamiętać, że jeżeli wygraliśmy mniej niż 2280 złotych, środki automatycznie zostaną wysłane na nasze konto. W innym przypadku konieczna będzie wizyta w oddziale Totalizatora Sportowego.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Czym różni się LOTTO przez internet od LOTTO z kolektury?

W internetowym serwisie LOTTO możemy wykonać wiele podobnych działań, jak w kolekturze, a także zagrać w specjalnie przygotowane na poczet portalu gierki. Jest to, poza możliwością obstawiania zakładów bez wychodzenia z domu, największa różnica pomiędzy stacjonarnym a internetowym LOTTO. Poza tym jednak trudno natrafić na większe zmiany – w obu przypadkach schemat działania jest podobny.

4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *