poradnik jak włączyć konsolę w counter strike 2

Poradniki

05.02.2024 10:59

Jak włączyć konsolę w CS2? Poradnik i instrukcja

Gry
5
0
0
5
0

Zastanawiasz się jak włączyć konsolę w CS2? Choć ta nie jest domyślnie dostępna, to uruchomienie jej jest naprawdę proste! W poniższym tekście wytłumaczę Ci krok po kroku co zrobić, aby konsola się pojawiła. Miłej lektury!

Konsola to niezwykle przydatne narzędzie w Counter Strike 2, które oferuje dostęp do szerokiej gamy poleceń umożliwiających dokładne dostosowanie ustawień gry. Pozwala ono między innymi na regulację czułości myszki, zmianę koloru celownika, włączenie pokazania liczby klatek na sekundę (FPS) oraz sprawdzenie aktualnego pingu. 

Jeśli planujesz zarządzać własnym serwerem (lub po prostu chcesz hostować rozgrywkę ze znajomymi) to znajomość konsoli w CS2  jest kluczowa, aby idealnie dopasować daną rozgrywkę do naszych potrzeb. 

Jak włączyć konsolę w CS2? 

włąćzanie konsoli w CS2
Uruchomienie konsoli nie jest takie trudne!

Standardowo, w większości gier stworzonych przez Valve, aktywacja konsoli odbywa się poprzez naciśnięcie klawisza tyldy (~). Niemniej, jeśli chodzi o CS2, to początkowo konsola nie uruchamia się po wciśnięciu tego przycisku. Aby umożliwić korzystanie z konsoli w Counter Strike 2, należy najpierw aktywować tę funkcję w opcjach gry. Jak to zrobić?

  1. Wejdź w ustawienia CS2 klikając ikonę koła zębatego znajdującą się w panelu po lewej stronie ekranu głównego.
  2. Przejdź do zakładki „Gra” znajdującej się w górnej części ekranu
  3. Przy opcji Włącz konsolę (~) ustaw TAK.
  4. Naciśnij klawisz ~ na klawiaturze, aby włączyć konsolę.
-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jeśli chcesz poznać wszystkie najprzydatniejsze komendy do CS:GO, to wystarczy, że zapoznasz się z podlinkowanym wcześniej artykułem Błażeja. 

Komenda na WH i AimBot w CS2? 

Zastanawiasz się, jaka jest komenda na WH lub AimBota w CS2? Oczywiście korzystanie z nich jest surowo zabronione podczas klasycznej rozgrywki online. Jednakże, twórcy Counter Strike 2 zaimplementowali w grze pewne funkcje, które można uznać za „legalne cheaty”, dostępne do użycia na serwerach prywatnych. 

To co w takim razie należy zrobić, aby w takim przypadku uruchomić AimBota lub WH? Podążaj za poniższą instrukcją:

  1. Włącz konsolę za pomocą tyldy (~)
  2. Wpisz komendę „sv_cheats1
  3. Następnie wpisz „ent_fire cs_bot AddOutput „ModelScale 0”, aby uruchomić AimBota lub „r_drawothermodels 2, aby włączyć WH. Komendy zatwierdź przyciskiem Enter. 

To by było na tyle! Mam nadzieję, że dzięki powyższemu tekstowi wiesz już, jak włączyć konsolę w CS2 i teraz bez problemu zarządzasz sobie najważniejszymi ustawieniami serwera. 

5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *