Wspaniała pani maisel

Rozrywka

30.11.2021 15:00

Wspaniała pani Maisel powraca – Teaser 4. sezonu dostępny!

Filmy i seriale Newsy
14
0
0
14
0

Rachel Brosnahan powraca do roli Miriam „Midge” Maisel. Ukazał się właśnie teaser czwartego sezonu jednej z najlepszych produkcji dostępnych na Amazon Prime.

Ta informacja ucieszy wszystkich fanów serialu opowiadającego o losach pani Maisel. W sieci pojawił się teaser, który zdradza także datę emisji czwartego sezonu. Już 18 lutego fani poznają dalsze losy wprawnej stand-uperki.

Przypominamy, że sezon 3 skończył się [uwaga, spoilery!] pozostawieniem Midge i Susie na płycie lotniska, po tym, gdy dowiedziały się, że tournée Midge zostało anulowane. Jak potoczą się ich dalsze losy? Odpowiedź poznacie już wkrótce.

Wraz z czwartym sezonem nastąpi pewna zmiana z premierą poszczególnych odcinków. Od początku 4. sezonu, poszczególne epizody będą odpowiednio dawkowane. Pierwsze trzy sezony ukazywały się od razu – wszystko było dostępne od ręki (fani binge-watchingu lubią to). Natomiast czwarty będzie ukazywany widzom stopniowo. Początkowo, 18 lutego premierę będą mieć dwa pierwsze odcinki, następnie co tydzień kolejne dwa i tak aż do końca.

Poniżej możecie zapoznać się z teaserem produkcji:

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *