jak skrócić link

Poradniki

12.09.2023 09:19

Jak skrócić link? Skracanie linków w pigułce

Online
4
0
0
4
0

Jak skrócić link? To nie takie trudne! W tym tekście dowiesz się jak skrócić adres URL do każdej strony internetowej. Miłej lektury!

Wizualną reprezentacją firmy w sieci jest adres URL. Powinien być czytelny, treściwy i atrakcyjny. Dzięki temu, że dostępne są programy do skracania linków, możliwe jest ich personalizowanie. W niewielu znakach można zawrzeć najistotniejsze informacje dla odbiorców.

Jedną z najpopularniejszych stron, dzięki której możliwe jest skracanie linków jest Bitly. Platforma do zarządzania linkami umożliwia skracanie, publikowanie, przekształcanie i analizowanie. Jest to narzędzie, które warto wykorzystać, niezależnie od prowadzonej z klientem komunikacji.

Innym programem, z którego można skorzystać jest Cutt.ly. Short link można tutaj utworzyć anonimowo i za darmo. Ciekawym programem jest również TinyURL.com. Daje możliwość bezterminowego generowania linków, a także personalizowania ich pod kątem prowadzonej domeny.

skracanie linków
Skracanie linku w obecnych czasach to znaczne ułatwienie! | Źródło: bitly.com

Sprawdź też: ORLEN Paczka – jak wysyłać przesyłki?

Ow.ly warto wykorzystać, jeżeli zastanawiasz się, jak skrócić link do strony na Facebooku. Świetnie radzi sobie z mediami społecznościowymi. Dostępny jest także specjalny skracacz linków Google. A więc, jak skrócić link Google? Wystarczy wykorzystać ten program. Niestety, w 2019 roku Google zawiesiło jego działalność, ale można nadal korzystać ze specjalnego narzędzia Firebase, dzięki któremu możliwe jest skracanie linku.

Serwisy do skracania linków – czym się różnią między sobą?

Gdy adres URL jest za długi pojawia się pytanie, jak skrócić link do strony. Dzięki dostępności wielu programów, jest to aktualnie możliwe w bardzo prosty sposób. Narzędzia różnią się od siebie przede wszystkim opcjami, z jakich można skorzystać. Niektóre programy są darmowe, inne wymagają uiszczenia opłaty. Zwykle jednak ich podstawowe funkcje są darmowe. Użytkownik, który opłaci abonament, otrzymuje dostęp do statystyk i zaawansowanych opcji.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jeżeli zastanawiasz się, jak skrócić link na FB i czy w ogóle jest to niezbędne, warto zapoznać się z zaletami tego działania.

Na hasło skróć link, wielu użytkowników reaguje zdziwieniem. Jak skrócić link do strony internetowej? Po co w ogóle to robić? Okazuje się, że krótkie linki są niezwykle funkcjonalne i wpływają na bezpieczeństwo prowadzonej działalności w sieci. Wpływają bardzo dobrze także na wizerunek. Pomagają w lepszym zbieraniu danych analitycznych.

Krótkie linki zwiększają czytelność strony internetowej, warto umieszczać je w postach w mediach społecznościowych, ponieważ pod względem wizualnym wyglądają znacznie lepiej. Krótkie odnośniki można umieścić w wielu miejscach w sieci, w celach promocyjnych, dlatego warto wiedzieć, jak skrócić link Youtube oraz jak skrócić link na Twitterze.

jak skrócić link do strony
Chcesz, żeby Twoje CV wyglądało korzystnie? Skorzystaj z jednej ze stron do skracania linków!

Sprawdź też: Telewizja online za darmo – jak oglądać TV online?

Skrócone linki odbierane są jako znacznie bardziej profesjonalne, dlatego warto skorzystać z narzędzi, które pokazują, jak skrócić link na Linkedin, czyli wirtualnego CV. Ustandaryzowany odnośnik zwiększa wygodne użytkowania i wpływa na wiarygodność.

Reasumując, warto poznać techniki, które pokazują, jak skrócić link do zdjęcia oraz jak skrócić link w formularzu Google i konkretnych stron internetowych. Zapewnisz sobie w ten sposób profesjonalny odbiór przez użytkowników.

Źródło obrazka głównego: o2.pl

4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *