1. Scroll
  2. /
  3. Technologia
  4. /
  5. OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition: świeci w nocy i zachwyca fanów retro gamingu

Technologia

15.11.2021 13:02

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition: świeci w nocy i zachwyca fanów retro gamingu

Telefony i tablety
6
0
0
6
0

Smartfon dla graczy? Nic nowego. Smartfon dla graczy specjalizujących się w grach retro? Ciekawostka. OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition to specjalna edycja telefonu, która, z całą pewnością, trafi do serc miłośników starszych gier.


W teorii, edycje specjalne smartfonów nie różnią się znacznie od urządzeń, jakie na co dzień goszczą na sklepowych półkach. W praktyce, specjalna edycja to często coś znacznie więcej, niż tylko oryginalna obudowa czy zestaw dodatków. To sposób, by podkreślić swoją wyjątkowość za pomocą nawet tak banalnego i powszechnego urządzenia, jak smartfon. Czego jak czego, ale wyjątkowości i niepowtarzalnego uroku, OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition ma aż nadto.

Pac-Man od pierwszych chwil

O tym, że mamy do czynienia ze specjalną edycją smartfona, przekonujemy się już od pierwszych chwil, kiedy tylko trafi w nasze ręce. Już na pudełku znajdziemy charakterystyczny dla gry Pac-Man, ozdobny motyw. Pudełko to jednak dopiero wstęp do tego, co znajduje się w jego wnętrzu. A tam, Pac-Mana mamy pod dostatkiem, właściwie wszędzie.

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition
Tak nowy OnePlus prezentuje się w świetle

Motywem z gry Pac-Man zdobione jest ochronne etui, dołączone do zestawu sprzedażowego, a także sam smartfon, który typowy dla tej starszej gry wzór, nosi na pleckach. Co istotne, wzór został naniesiony przy pomocy farby fluorescencyjnej, dzięki czemu smartfon, po zapadnięciu zmroku, iluminuje charakterystyczną poświatą. Widowiskowe!

Unikalne oprogramowanie

Choć OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition pracuje pod kontrolą systemu Android 11, z doskonale znaną nakładką producenta – Oxygen OS, tu również czeka na użytkownika sporo niespodzianek. Oprogramowanie smartfona skrywa w sobie mnóstwo pac-manowych dodatków, takich jak tapety czy filtr do aparatu fotograficznego. Nie zabrakło także dedykowanego zestawu ikon systemowych oraz preinstalowanej gry – Pac-Man 256.

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition
A tak po zmroku

To wciąż stary, dobry OnePlus Nord 2

Poza wzornictwem, opakowaniem i poszczególnymi elementami oprogramowania, OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition nie różni się od swojego popularniejszego pierwowzoru.

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition
Zestaw sprzedażowy

Nadal mamy do czynienia z bardzo szybkim układem SoC MediaTek Dimensity 1200, wyświetlaczem AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz, baterią o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 65 W, a także potrójnym modułem głównego aparatu, gdzie podstawowe oczko ma rozdzielczość 50 Mpix oraz optyczną stabilizację obrazu.
OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition, na stronie internetowej producenta, kosztuje 539 euro, czyli niemal równe 2500 złotych.

Reklama

Zainteresowani?

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.