god of war ragnarok data premiery

Rozrywka

28.12.2021 11:35

God of War: Ragnarok – data premiery ujawniona?

Gry Newsy
6
0
0
6
0

Czy poznaliśmy datę premiery gry God of War: Ragnarok? Możliwe, gdyż wiarygodny termin pojawił się w bazie danych PlayStation. Fani cyklu mogą się cieszyć?

God of War: Ragnarok, mający pojawić się na PlayStation 4 i PlayStation 5, być może otrzymał datę debiutu. Nie jest to jednak takie oczywiste, ponieważ deweloperzy nie wystosowali żadnej oficjalnej informacji. Data jest albo przeciekiem, który się potwierdzi, albo czystą, niekoniecznie trafioną spekulacją. Zamieszanie wywołał wpis w bazie danych PlayStation, z którego wynika, że gra ukaże się 30 września 2022 roku.

Premiera God of War: Ragnarok – przeciek czy pomyłka?

Sceptycy zwracają uwagę, że Sony Interactive Entertainment nie ma w zwyczaju wydawać gier z tej serii pod koniec roku. Premiera pecetowej odsłony God of War z 2018 roku zaplanowana jest na 14 stycznia 2022 roku, a i tak jest wyjątkiem w odniesieniu do pozostałych części cyklu. To jednak tylko wersja na niewspieraną wcześniej platformę.

Przyjrzyjmy się oryginalnym datom premier poszczególnych odsłon cyklu:

  • God of War – 22 marca 2005 roku;
  • God of War II – 13 marca 2007 roku;
  • God of War: Chains of Olympus – 4 marca 2008 roku;
  • God of War III – 16 marca 2010 roku;
  • God of War: Ascension – 12 marca 2013 roku;
  • God of War (PS4) – planowana na marzec 2018, wydana 20 kwietnia 2018 roku.

Wyjątek od szeregu marcowych debiutów stanowi God of War: Ghost of Sparta, stworzone przez studio Ready At Dawn. Premiera tego tytułu odbyła się 2 listopada 2010 roku. Lista rodzi więc pewną wątpliwość. Czy nadchodząca produkcja faktycznie będzie drugim wyjątkiem?

Spekulacji jest wiele. Niektórzy twierdzą, że podana data nie jest ostateczna i sugeruje tylko, że tytuł ukaże się w okresie od lipca do września przyszłego roku. Inni obawiają się natomiast najgorszego, mianowicie że God of War: Ragnarok zadebiutuje dopiero wiosną 2023 roku. Ilu ludzi, tyle przewidywań – większość fanów podchodzi do tych informacji z dużym dystansem.

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *