Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Poradniki

04.02.2022 09:41

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł – jaką wybrać?

Gadżety Motoryzacja
7
0
0
7
0

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł to trudne zagadnienie ze względu na dosyć ograniczony budżet. Postaraliśmy zestawić najlepsze propozycje do tej kwoty. Zwykle w tej cenie najlepsza będzie hulajnoga elektryczna dla dzieci. Sprawdźcie.

Zakup hulajnogi elektrycznej do 1000 zł dla dorosłych to kwestia ciężka do realizacji, choć nie niemożliwa. Większość hulajnóg w tych widełkach cenowych to sprzęt przeznaczony głównie dla dzieci, ze względu na niedużą wagę użytkownika. Przy zakupie hulajnogi warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, takich jak: maksymalne obciążenie, rozmiar kół, prędkość maksymalna, moc silnika i zasięg na jednym ładowaniu

Przed zakupem warto upewnić się, że produkt jest dostosowany w pełni do nas lub naszej pociechy i spełni oczekiwania. Jednak w tym artykule znajdziesz także propozycję hulajnogi dla dorosłych! Sprzęt musi być dostosowany do pewnych kryteriów, ale o selekcję interesujących egzemplarzy zadbaliśmy my – zaczynajmy.

Hulajnoga elektryczna Hot Wheels HT-KS-5.5

Nasze zestawienie zaczynamy od ciekawej hulajnogi dla 5 latka. Jest to interesująca propozycja jako pierwszy, eksperymentalny sprzęt. Dzieci w wieku 5 lat nie posiadają pełnej koordynacji ruchów, a więc mocniejsza hulajnoga (naszym zdaniem) jest surowo niewskazana. Wedle prawa, dzieci mogą korzystać z hulajnogi od osiągnięcia 10 lat. Ten egzemplarz idealnie nada się do zabawy na domowym podjeździe, czy zamkniętej, bezpiecznej przestrzeni. Ciekawe malowanie Hot Wheels spowoduje, że każdemu chłopcu ta hulajnoga na pewno się spodoba!

Zasięg na jednym ładowaniu wynosi 6km – nie jest spory, ale do początkowej nauki w zupełności wystarczy. Co więcej, cena nie nadszarpnie mocno naszego budżetu, obecnie Hot Wheels kosztuje lekko ponad 400 zł. Maksymalne obciążenie hulajnogi wynosi 50 kg, a moc silnika to 50W – to są wartości dostosowane do wieku użytkownika. 

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, możemy być spokojni, ponieważ hulajnoga Hot Wheels rozwija 6km/h – w wielkim skrócie, jest to odpowiednia prędkość. Warto jednak pamiętać, że pomimo takich niedużych wartości, zawsze dziecko powinno nosić kask, a nawet zalecane jest zastosowanie ochraniaczy. Te parametry wpływają na to, że jest to dobry wybór na hulajnogę elektryczną dla 5 latka.

Hulajnoga elektryczna Razor Power Core E90

Następna z kategorii hulajnóg elektrycznych dla dzieci, tym razem przeznaczona od wieku 8 lat. Występuje w trzech malowaniach – różowy, zielony i glow. Dobra propozycja, w niedużej cenie, bo oscylującej w granicach 700 do 800 zł. W porównaniu do poprzednika, parametrami Razor Power Core E90 wypada znacznie lepiej – w końcu to hulajnoga dla dzieci znacznie starszych.

Moc silnika wynosi 90W, a to sprowadza się do prędkości maksymalnej sięgającej nawet 16 km/h. To wartość całkiem przyzwoita, dzieci z pewnością podczas jazdy poczują wiatr we włosach. Deklarowany zasięg producent szacuje na 20 km – to dużo, spokojnie wystarczy na wyprawę do parku czy podskoczenie do sklepu. Waga naszego dziecka nie może przekroczyć 54 kg, o tym należy pamiętać. Czas ładowania nie jest długi, do pełna akumulator będzie ładował się 6 godzin. Jeżeli szukasz hulajnogi dla dziecka, do 800 zł, która da dużo frajdy – warto zainteresować się tym egzemplarzem.

Sprawdź też: Kupujesz hulajnogę? Ile kosztuje hulajnoga elektryczna?

uGo Squbby – hulajnoga dla dorosłych lub młodzieży

Udało się znaleźć budżetową propozycję dla starszych dzieci, czy nawet dorosłej osoby. uGo Squbby to hulajnoga oferująca całkiem sporo, choć z lekkim nadszarpnięciem budżetu – obecnie jej cena wynosi niewiele ponad 1000 zł. Warto jednak pochylić się nad tą hulajnogą dla dorosłych, ponieważ parametrami dorównuje droższym modelom, zachowując przyzwoitą cenę. 

Maksymalne obciążenie konstrukcji producent deklaruje na 120 kg, zatem większość dorosłych i nastolatków jest w stanie na niej jeździć. Silnik dysponuje mocą 250W, a jej prędkość maksymalna wynosi 25 km/h. Można rzec, jest topowo. Zasięg wynosi 18 km, nie jest to dużo i to właśnie w tym parametrze widać niską cenę urządzenia. Niemniej jednak, jeśli odległość do przebycia nie przekracza sumy tego zasięgu – to wciąż bardzo dobry wybór. Na dojazdy do pracy, czy szkoły będzie w sam raz.

Wyjątkowości Squbby’emu dodaje kilka smaczków, niedostępnych w tej półce cenowej. Pochwalić ten sprzęt warto także za obecność wyświetlacza LED (przedstawiający min. prędkość), a nawet reflektora, który rozjaśni nam drogę po zmroku. Dodatkowo, hulajnoga jest wyposażona w technologię eABS+, pozwalającą na równomierne i bezpieczne hamowanie. W tej cenie – jest to świetny wybór jako hulajnoga dla dorosłych lub starszych dzieci, zdecydowanie faworyt w tym zestawieniu. 

Hulajnoga elektryczna Rider Freak

Podobny sprzęt do poprzednika, choć nie tak naszpikowany technologicznymi gadżetami. Rider Freak to hulajnoga, która osiągnie 25km/h, uciągnie użytkownika o maksymalnej wadze do 120 kg, a jej moc silnika wynosi 250W. To norma wśród innych hulajnóg. Co wyróżnia ją w porównaniu do uGo Squbby? Zasięg, tutaj producent deklaruje możliwość przejechania 22 kilometrów.

Cenowo hulajnoga mieści się idealnie w budżecie, ponieważ kosztuje 999 zł. Zasięg określany przez producentów może być często mniejszy, jeśli np. jedziemy pod górkę lub jest zimniej na dworze. Na liczbę kilometrów ma wpływ wiele czynników jak np. waga użytkownika. Warto wybrać hulajnogę elektryczną Rider Freak ze względu na odrobinę mocniejsze ogniwa. Ten sprzęt także jest wyposażony w licznik i lampkę LED, choć całościowo wygląda na bardziej “nudną” od poprzednika. Ta hulajnoga będzie stanowić dobry wybór dla osób, którym nie zależy na wyróżniającym designie czy bajerach, a po prostu chcą przejechać kilka kilometrów. Starsza młodzież czy dorośli będą zadowoleni.

Sprawdź też: Hulajnoga elektryczna z siedzeniem – idealne rozwiązanie dla seniora?

Hulajnoga elektryczna Globber One K E-Motion 15

Ostatnią propozycją będzie ponownie hulajnoga dedykowana raczej pod młodszych użytkowników. Globber One charakteryzuje się maksymalnym obciążeniem 100 kg. Moc silnika tradycyjnie wynosi 250W, a jej prędkość maksymalna to 18 km/h. Zasięg na jednym ładowaniu deklarowany jest na 15km. Choć teoretycznie wagowo osoba dorosła mogłaby korzystać z tej hulajnogi, to po czasie jej parametry będą niewystarczające.

Globber One polecamy dla dzieci powyżej ok. dwunastego roku życia, ponieważ ta hulajnoga elektryczna osiąga całkiem sporą prędkość, przy przyzwoitym zasięgu. Zdecydowanie pozwoli ona na np. dojeżdżanie do szkoły w ciepłe dni. Uniwersalny, czysty wygląd pozwala na zastosowanie jej wśród chłopaków i dziewczyn. Drobniejsi dorośli (o ile parametry są dla nich do zaakceptowania) też powinni być zadowoleni. W tej hulajnodze nie otrzymamy np. oświetlenia LED czy prędkościomierza. Koszt to wynagradza, jej cena wynosi 799,99 zł.

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł – podsumowanie

Budżet do 1000 zł na hulajnogę elektryczną jest dość ograniczony, aby nabyć ten wyjątkowy gadżet. W tej cenie wyprodukowano najwięcej hulajnóg elektrycznych dla dzieci, choć jak pokazuje to zestawienie, budżetowy wariant dla dorosłych też się znajdzie. Przed dokonaniem zakupu warto zastanowić się, do czego potrzebujemy hulajnogi, gdzie chcemy nią jeździć i jak często. Ważne jest, aby oszacować kilometry i porównać, czy pokrywają się one z zasięgiem, jaki oferuje producent.

Warto mieć na uwadze, że deklarowana wydajność hulajnogi jest często mierzona przy dobrych warunkach atmosferycznych, a waga użytkownika zazwyczaj nie przekracza ok. 80 kg. Z tego względu należy założyć sobie margines większego zużycia energii, aby nie utknąć w trasie. Jeśli jednak Twoja trasa w dwie strony jest zbliżona do deklarowanego zasięgu, warto zastanowić się nad dołożeniem kilkuset złotych, aby kupić wydajniejszy egzemplarz. Chyba nikt nie chce, aby zabrakło mu energii podczas jazdy.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *