1. Scroll
  2. /
  3. Technologia
  4. /
  5. Wszystko, co musisz wiedzieć: Keycapy – nowy film na kanale moreleTV

Technologia

25.02.2022 11:37

Wszystko, co musisz wiedzieć: Keycapy – nowy film na kanale moreleTV

Gadżety Newsy
3
0
0
3
0

Keycapy, czyli wizytówka każdej klawiatury i jeden z najbardziej niedocenianych jej aspektów. To one decydują, czy w pierwszej chwili klawiatura wydaje się fajna, czy jednak przypomina bardziej elektrośmiecia. W dzisiejszym filmie Arkadiusz „Radyjko” Popiel opowie wam nieco więcej o keycapach.

Jednym z najbardziej ignorowanych elementów naszych zestawów komputerowych są keycapy. Nie powinno to dziwić, większość z nas zadowala się podstawowymi nakładkami na klawisze od producenta klawiatury, którą zakupiliśmy. No i samych FPS-ów od nich nie przybędzie. Z drugiej jednak strony… W bardzo prosty sposób możemy odmienić wygląd naszej klawiatury – na taki, który będzie przyciągał wzrok. W nowym materiale na kanale moreleTV Radyjko postanowił pochylić się nad tematem i omówić go bardzo dokładnie.

Z materiału dowiesz się praktycznie wszystkiego o tym elemencie klawiatury. Poznasz ich budowę, rodzaje materiałów, z których są wykonane, na co zwrócić uwagę, dobierając klawisze i czego lepiej jest unikać. Choć wymiana keycapów może się wydawać czynnością zbędną, Radyjko zaznacza, że zabieg ten może mieć duży wpływ na to, jak odbieramy naszą klawiaturę.

Dowiecie się również wielu ciekawostek – czy wiecie, co keycapy mogą mieć wspólnego z… klockami LEGO? Jeżeli nie, odsyłam Was do materiału na kanale moreleTV. Sam dowiedziałem się z niego kilku interesujących rzeczy – przymierzając się do wymiany keycapów na mojej prywatnej klawiaturze, dzięki materiałowi Arka będę znał odpowiedź na pytania, które mnie wcześniej nurtowały. Z pewnością będzie to pomocne również i dla Was.

Sprawdź też: HyperX Alloy Origins 60 – recenzja klawiatury. Piszże tęczą!

Jeżeli zatem chcecie podnieść wrażenia płynące z korzystania z klawiatury, sprawić, że będzie się ona prezentować lepiej, wymiana keycapów będzie świetnym pomysłem. Autor materiału słusznie zaznacza, że mogą być one „wizytówkami” naszej całej platformy gamingowej. Warto jest zatem zadbać, by prezentowały się jak najlepiej.

Co zatem sądzicie o samych keycapach? Czy po materiale Arka zdecydujecie się dać swojej klawiaturze nowy wygląd? Przy okazji zachęcamy do subskrybowania kanału moreleTV – jego załoga jest pełna ciekawych pomysłów, które realizuje z pasją.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Reklama
3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.