tinder

Technologia

11.02.2022 11:54

Tinder wprowadza randkę w ciemno!

Newsy Programy i aplikacje
4
1
0
4
1

Tinder to aplikacja randkowa, to wie już chyba każdy. Nowa aktualizacja przywraca funkcję randki w ciemno. Na czym będzie ona polegać? Wszystkiego dowiesz się w artykule.

Osoby poszukujące miłości na Tinderze otrzymają nową funkcję, która znacznie urozmaici ich randkowanie. Twórcy aplikacji ogłaszają, że powraca stary klasyk, czyli randka w ciemno – jak ona będzie funkcjonować? Obecnie, możliwość rozmowy następuje po wspólnym dopasowaniu się po wyglądzie. 

Nowość odwraca tę sytuację, musimy najpierw odpowiedzieć na serię krótkich pytań, a następnie na podstawie podobnych odpowiedzi jesteśmy połączeni z podobną osobą. Od tego momentu rozpoczyna się czat czasowy, a my mamy możliwość bliższego poznania się. Gdy czas minie możemy podjąć decyzję czy polubić drugą osobę, a wtedy nasz profil się ujawni. Jeśli jednak nie poczujesz wyjątkowego flow – możesz połączyć się z drugą osobą.

Sprawdź też: Tinder – opinie mężczyzn i kobiet. Czy warto korzystać z Tindera? Czy można znaleźć tam miłość?

Pytania początkowe są raczej luźne, choć służą głównie temu, aby połączona para była wstępnie zbliżona do siebie pewnymi cechami. Tinder może zapytać Cię: ile możesz nosić koszulę bez prania? Jakby nie patrzeć, nowa funkcja zapowiada się całkiem ciekawie, a nawet wydaje się, że powinien być to lepszy sposób na randkowanie. Szukając związku zdecydowanie lepiej postawić na dokładne dopasowanie charakterów, aniżeli powierzchowne spojrzenie na wygląd.

Tak prezentuje się nowa zawartość aplikacji

Dzięki randce w ciemno, Tinder powoduje, że to rozmowa jest pierwszym wrażeniem, a nie zdjęcie. Korzystanie z tej nowej opcji może przynieść wiele ciekawych interakcji z drugą osobą, którą byłbyś w stanie przeoczyć. Co ciekawe, we wczesnych testach tej usługi, dopasowań było o 40% więcej niż u osób bazujących na zdjęciach. Czy to nowy, lepszy sposób na znalezienie swojej drugiej połówki? Być może!

Tinder z aktualizacją – więcej informacji

Na samym początku warto dodać, że Tinder dodał najnowszą funkcję tylko dla użytkowników Stanów Zjednoczonych. Spokojna głowa, reszta świata także otrzyma stosowną aktualizację w nadchodzących tygodniach. Data premiery w Europie nie jest dokładnie ogłoszona, ale z pewnością nastąpi ona niebawem. Wedle twórców, randka w ciemno to coś, do czego podchodzą entuzjastycznie. Szczególnie że podczas testów okazało się, że procent dopasowań faktycznie jest większy.

Wszyscy widzieliśmy mieszankę oczekiwań i ekscytacji podczas randki w ciemno, która przyniosła niektórym z naszych ulubionych postaci z filmów lub programów telewizyjnych. Chcieliśmy odtworzyć to doświadczenie dla dzisiejszego pokolenia dzięki funkcji Randka w ciemno. Jest coś naprawdę wyjątkowego w tym, by rozmowa przedstawiała czyjąś osobowość, bez uprzedzeń, które można wywnioskować ze zdjęć.

powiedział Kyle Miller, wiceprezes ds. Innowacje produktowe w Tinder.

Wprowadzenie tej funkcji może zmienić podejście do randkowania. Ba, w mojej opinii nowa zawartość może przyciągnąć nawet sporo nowych użytkowników. Co ciekawe, Tinder doprowadził do ponad 60 miliardów dopasowań na całym świecie. Czy ta liczba się zwiększy dzięki randce w ciemno? Zobaczymy, czekamy na aktualizację.

A Tobie jak podoba się nowa funkcja, którą wprowadzą twórcy aplikacji? Daj znać w komentarzach czy czekasz na randki w ciemno!

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

źródło zdjęcia: Tinder

4
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *