1. Scroll
  2. /
  3. Technologia
  4. /
  5. Rainbow Six Siege: Demon Veil – nowy obrońca wkracza do akcji

Technologia

22.02.2022 11:11

Rainbow Six Siege: Demon Veil – nowy obrońca wkracza do akcji

Gry Newsy
8
0
0
8
0

Rainbow Six Siege wkracza w 7 rok od premiery z sezonem 1: Demon Veil. Zobacz, co nowego wniesie do rozgrywki świeżo dodany operator. Co tym razem wymyślił Ubisoft?

Rainbow Six Siege: Demon Veil to tytuł pierwszego sezonu siódmego roku istnienia gry. W poprzednim sezonie do zespołu Rainbow dołączyła ofensywna Brianna „Thorn” Skehan, więc teraz kolej na defensywę, a dołączy do nich Kana „Azami” Fujiwara. Nowa obrończyni wyposażona jest w znane i sprawdzone bronie oraz unikatowy gadżet do blokowania przejść lub wzmacniania ścian.

Wyjątkowa umiejętność to „Kiba” i jest zmodyfikowanym nożem do rzucania. Po wbiciu w dowolną powierzchnię na mapie (bez gadżetów i wyjątkowych umiejętności innych operatorów) wypuszcza szybko utwardzającą się substancję, tworząc dysk o dużej średnicy. Ta nowa bariera jest kuloodporna, lecz można ją zniszczyć dowolnym materiałem wybuchowym czy kilkoma uderzeniami. Azami może mieć przy sobie maksymalnie 3 „Kiby” jednocześnie. Warto zaznaczyć, że jest to umiejętność, która powoli się regeneruje. Może się to skończyć budowaniem bunkra przy dłuższych meczach. Musimy pamiętać, że do wkroczenia nowej obrończyni do akcji zostało jeszcze trochę czasu, więc wszystko może ulec zmianie.

Azami uzbrojona zostanie w znany i lubiany karabinek 9X19SVN lub shotgun automatyczny ACS12 – do wyboru jako broń główną. Bronią dodatkową został D-50, a jako gadżet będzie mogła ze sobą wziąć granat uderzeniowy albo drut kolczasty. Ten zestaw jest marzeniem każdego pracownika budowlanego – wybierz ACS12 i granat uderzeniowy, a wraz z jej umiejętnością specjalną będziesz mógł przestawić każdą ścianę.

Jednak nowy sezon Rainbow Six Siege to nie tylko nowy operator. W dalszej części sezonu pierwszego zostanie dodana nowa mapa – Emerald Plains. Będzie to wystrojona po dach siedziba elitarnego klubu. Więcej o mapie nie wiadomo, jednak najwyższy czas na nowy dodatek do rotacji.

Wprowadzony zostanie też szereg innych zmian – większych bądź mniejszych. Po pierwsze, celowniki x1 będą teraz dostępne takie same dla wszystkich operatorów – jeżeli wolałeś red-dot od Specnazu, to teraz będziesz mógł użyć go na karabinach FBI. Po drugie, wprowadzony zostaje do gry tryb team deathmatch – czas na chaotyczne polowanie na przeciwnika. Po trzecie i chyba najważniejsze, atakujący będą mieli możliwość zmiany swojego operatora w fazie przygotowawczej. Będzie to tylko kilka sekund na dostosowanie taktyki, jednak jeżeli przy użyciu drona zauważysz kogoś, kto absolutnie pokrzyżuje wszystkie Twoje plany – będziesz miał możliwość adaptacji.
Co myślisz o tych zmianach? Zepsują rozgrywkę czy sprawią, że będzie bardziej emocjonująca? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu.

Sprawdź też: 

Źródło obrazu głównego: Ubisoft.com

Reklama
8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.